به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تیاگو آلکانتارا از دردناک بودن شکست های اخیر بایرن مونیخ می گوید.

تیاگو آلکانتارا، هافبک 26 ساله بایرن مونیخ که اخیرا در خصوص جدایی اش از بارسلونا صحبت کرد، در مصاحبه با کادناسر در خصوص آمدن زین الدین زیدان به جای نیکو کواچ گفت:

“اخبار آمدن زیدان به بایرن مونیخ مشخصا شایعه است و معنای شایعه نیز معلوم است. خوشبختانه بایرن مونیخ بازیکنان باتجربه زیادی دارد و آن ها می دانند که چگونه با این موضوعات کنار بیایند. سعی می کنیم تا خوب کار کنیم تا شرایط موجود را تغییر دهیم و به سوی جلو پیش برویم. باید کار و تلاش کنیم زیرا خیال پردازی درباره آینده دستاوردی به همراه نخواهد داشت.
 

وی ادامه داد:

“فصل را خوب آغاز کردیم و در هفت بازی ابتدایی رسمی فصل به پیروزی رسیدیم. پس از بازی های ملی در ماه سپتامبر، کمی خسته بودیم. در بازی با گلادباخ به دنبال کسب نتیجه بودیم اما پس از ده دقیقه گل خوردیم که این مثل یک کابوس وحشتناک بود. حالا باید ریکاوری کنیم و آرام باشیم تا به وضعیت خوبی که داشتیم بازگردیم. در بایرن مونیخ رسم زیبایی وجود دارد که بازیکنان پس از هر پیروزی به همراه خانواده هایشان در یک اتاق جمع می شوند و جشن می گیرند. به همین دلیل، وقتی می بازیم، شکست برای ما دردناک تر می شود. می خواهیم دوباره آن احساس خوب را به دست آوریم، نه تنها برای خودمان بلکه برای خانواده هایمان و هواداران. می خواهیم دوباره وضعیت را مثل سابق کنیم

منبع
برچسب ها: تیاگو آلکانتارا زین الدین زیدان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.