به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، میلان اشکرینار، مدافع جوان اینتر مورد توجه باشگاه بایرن مونیخ قرار گرفته است.

درخشش میلان اشکرینار طی 2 فصل اخیر باعث شده تیم های بزرگی از جمله بارسلونا، منچستریونایتد و منچسترسیتی به دنبال جذب او باشند و حالا توتو اسپورت ادعا می کند بایرن مونیخ نیز علاقه زیادی به انتقال میلان اشکرینار دارد.

شروع ضعیف بایرن در فصل جاری و دریافت گل های فراوان باعث شده مسئولین این تیم به فکر تقویت خط دفاعی خود باشند و اسکرینار گزینه اول آنها برای انتقال در بازار زمستانی امسال است.

اگرچه خود میلان اشکرینار بارها از علاقه خود به ماندن در سن سیرو صحبت کره و امروز نیز در مصاحبه ای مدعی شد به جدایی و بازار نقل و انتقالات فکر نمی کند، اما او خواهان افزایش یک میلیون یورویی دستمزدش در سال است و در صورت عدم توافق با اینتر، یک پیشنهاد بین 80 تا 100 میلیون یورویی ممکن است وی را مجاب به جدایی از جمع بازیکنان نراتزوری کند.

دیروز نیز برخی نشریات خبر از تمایل مورینیو به خرید اشکرینار در ماه ژانویه دادند و کار اینتر برای حفظ این مدافع جوان آسان نخواهد بود.

منبع
برچسب ها: میلان اشکرینار اینترمیلان نقل و انتقالات
دیدگاه ها
P.kiani 0 جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۶
بایرن مشتری تمام بازیکنان خوب تو نقل و انتقالات ِِ ولی چه فایده داره، وقتی حاضر نیست هزینه کنه و تا الان تو هیچ دوئل نقل و انتقالات موفق نبوده
Great Kahn 0 شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱
بایرن حتی برای حفظ مهره های خوبش هم تلاشی نمیکنه چه برسه برای جذب بازیکنای درجه یک بخواد خرج کنه. یه نگاهی به خروجی های سالهای اخیر بندازید: کروس، مانژوکیچ، بن عطیه، گوتزه، کاستا و آخری هم ویدال. دیگه چه انتظاری داریم.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.