به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی سابق تیم ملی کانادا در مورد ستاره جوان بایرن مونیخ صحبت کرده است.

با انتقال 11.5 میلیون یورویی آلفونسو دیویس به بایرن مونیخ، رکورد ده ساله گرانقیمت ترین بازیکن MLS شکسته شد.

به گزارش گل، سرمربی سابق کانادا معتقد است بایرن با جذب این بازیکن جوان از ونکوور وایتکپس، انتقال هوشمندانه ای انجام داده است. اوکتاویو زامبرانو در این باره گفت:

“بایرن مونیخ با قیمت خوبی این بازیکن را به دست آورد. در این هیچ شکی نیست. او سال های خیلی خوبی در پیش دارد و نشان خواهد داد چه سبکی دارد. به نظرم آنها با هزینه ای معقول، یک بازیکن خیلی خوب را به خدمت گرفته اند. قیمت واقعی او سه یا چهار برابر آن است.
 

زامبرانو وقتی سرمربی کانادا بود به آلفونسو این فرصت را داد تا اولین بازی ملی اش را انجام دهد. او حالا سرمربی ایندپندنته مدلین کلمبیاست. وی در ادامه افزود:

“وقتی من مربی او بودم کاملا مشخص بود که آینده روشنی دارد و خیلی می تواند پیشرفت کند. او وقتی بتواند ضربات با پا، سانتر و زمان بندی استارت هایش را تقویت کند به یک بازیکن باورنکردنی و فوق العاده تبدیل خواهد شد. او قدرت بدنی زیادی دارد و از این نظر در بالاترین سطح قرار دارد. دیویس به خوبی می داند در یک سوم هجومی تیم چطور بازی کند و همین نکته است که بازیکنان بزرگ را از بازیکنان معمولی متمایز می کند.
 

زامبرانو در نهایت اظهار داشت:

“بله او تنها 17سال سن دارد ولی کیفیت بازی او چیزی نیست که با آموزش به دست بیاید. در ضمن آلفونسو نشان داده در موقعیت های حساسی که از بازیکنان جوانی چون او توقع زیادی نیست، می تواند کارهای خیلی بزرگی انجام دهد. می دانم خیلی از بایرنی ها چیز زیادی در مورد او نمی دانند ولی باید هیجان زده و خوشحال باشند که چنین بازیکنی را در اختیار دارند

منبع
برچسب ها: آلفونسو دیویس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.