به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بالاک معتقد است لوو نباید به کار در تیم ملی آلمان ادامه می داد.

میشائیل بالاک می گوید وقتی دید لوو بعد از جام جهانی 2018 روسیه، همچنان سرمربی تیم ملی آلمان باقی مانده است، سورپرایز شده است!

به گزارش دویچه وله، بالاک، ماندن لوو در این سمت را چندان حرفه ای ارزیابی نمی کند.

“من هم مثل خیلی های دیگر سورپرایز شدم وقتی دیدم او همچنان سرمربی تیم ملی آلمان است. او مدت طولانی با تیم کار کرده و گاهی شما باید متوجه شوید که روند قبلی دیگر جوابگو نیست. مخصوصا وقتی مدت طولانی با یک تیم کار می کنید. آرزوی من برای فوتبال آلمان این بود که لوو تیم ملی را ترک کند. چون وقتی بازیکنان بااستعداد در اختیار دارید نباید در مورد چیزهای دیگر صحبت کنید. چیزی که قبل از جام جهانی به گونه دیگری اتفاق افتاد. باید به نتایجی که کسب شده توجه کرد. نتایج آلمان در جام جهانی 2018 یک ناامیدی تمام عیار بود. باید دلایل این مساله را تحلیل کرد. نه اینکه سرمربی را حفظ کنید و بگویید دلایل را بررسی خواهید کرد. این یک تحلیل واقعی نیست.
 

وی در ادامه افزود:

“نباید تنها یک نفر این تصمیمات مهم را اتخاذ کند. باید یک ساختار بهتر در فدراسیون فوتبال آلمان وجود داشته باشد با تعداد افراد بیشتری که بتوانند در این زمینه تصمیم سازی کنند. این ربطی به عملکرد تیم در زمین ندارد. گاهی این مساله به یک بهانه برای بازیکنان تبدیل می شود ولی نباید فراموشش کنیم. مشکل آلمان در روسیه، ذهنی و روحی بود. چون در عرض چهار سال کیفیت تیم تا این اندازه افت نمی کند. تیم حتی نتوانست از گروهش صعود کند. مشکل چه بود؟ تشنگی، انگیزه، روح مبارزه طلبی. گمانه زنی های زیادی شکل گرفت. تنها خود بازیکنان می توانند پاسخ درست را بدهند. طبیعی بود لوو از همان بازیکنان استفاده کند اما مشخص بود برخی بازیکنان تیم در سطح آمادگی قبلی شان نیستند. در یک یا چند پست دچار شک و تردید بودیم.
 

و اما مساله مسوت اوزیل:

“بله در مورد اوزیل اتفاقاتی قبل از جام افتاد که واقعا غیرضروری بود. هیچکس این اتفاقات را دوست ندارد. او تصمیمش را گرفت و ما باید احترام بگذاریم و به آینده فکر کنیم. او باید روی کارش در آرسنال تمرکز کند. او باید در زمین بازی خوشحال باشد و مثل هر بازیکن دیگری، سعی کند در زمین به تیتر رسانه ها تبدیل شود نه بیرون از آن.
 

بالاک معتقد است فوتبال آلمان آینده روشنی دارد:

“من در مورد آینده خوش بینم. ما بازیکنان خوبی در ترکیب داریم. می توان آنها را با بازیکنان فرانسه مقایسه کرد. فرانسه در سال های اخیر کارهای خوبی انجام داده و بازیکنان خوبی پرورش داده است. ما می توانیم به آنها نگاه کنیم. بله ما در یک بازه هشت ساله قبل از قهرمانی، خیلی خوب عمل کردیم. ولی در فوتبال شما همیشه باید از خودتان سوال بپرسید. چون فوتبال خیلی سریع پیشرفت می کند و رو به جلو حرکت می کند. ما نباید بایستیم چون فکر می کنیم به اندازه کافی خوب هستیم. ما باید به جوانان توجه کنیم و برای آینده ایده داشته باشیم. باید بهترین افراد را مامور پرورش جوانان کنیم. آنها طلایی هستند که در اختیار داریم

منبع
برچسب ها: میشائیل بالاک یواخیم لو تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.