به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هافبک خلاق تیم ملی آلمان در مورد وضعیت خودش و تیم ملی کشورش صحبت کرده است.

تیم فوتبال آلمان در رقابت های لیگ ملت های اروپا باید به مصاف تیم فوتبال هلند برود. تونی کروس در کنفرانس پیش از این بازی حاضر شده است و در مورد وضعیت خودش و تیم ملی کشورش صحبت کرده است.

به نقل از DFB، هافبک بازی ساز رئال مادرید گفته است:

“ما سرشار از هیجان هستیم و می دانیم باید بازی خوبی انجام دهیم چراکه هلند حریف خوبی است. باید در زمین متحد و کنار هم باشیم و نباید فرصت ها از دست بدهیم. ما مصمم هستیم و می خواهیم هر 6 امتیاز دو بازی پیش رو را کسب کنیم. ما همیشه می خواهیم، بازی هایمان را ببریم علی رغم اینکه در سه بازی جام جهانی خوب نبودیم.
 

“بی شک رقابت دیرینه ای بین ما و هلند وجود دارد اما تمام تمرکز ما بر روی پیروزی در بازی هفته بعد است. هلند در سال های اخیر خیلی بهتر شده است. ما می خواهیم به روند سابق خود برگردیم و کسب پیروزی بهترین روش برای این کار است.
 

“نقش من در تیم در سال های اخیر تغییرات زیادی نداشته است. موفقیت در دوران باشگاهی به من اعتماد به نفس بیشتری داده است. نقش من این است که درون و بیرون زمین تاثیر بسزایی داشته باشم و در سال های اخیر هم همین کار را کرده ام و امیدوارم بتوانم آن را ادامه دهم.
 

وی در مورد انتقادات به یواخیم لوو نیز گفت:

“مردم می توانند نظرات مختلفی داشته باشند اما من باور دارم که با لوو ما اوضاع را تغییر می دهیم. من مطمئنم او خود نیز می تواند خودش را به عنوان مربی تغییر دهد. او ما را به شکل کاملا متفاوتی نسبت به سال 2010 تمرین می دهد. من فکر می کنم او شایسته این فرصت است تا نشان دهد که می تواند به پیشرفت برسد و تیم را از این شرایط خارج کند. تمرکز ما باید بر روی چیزی باشد که باید در زمین تغییر دهیم، نه بیرون از زمین. یوگی بین بازی مکزیک و سوئد بهترین حرف هایی که تا به حال شنیده ایم را به ما زد ولی با این حال، حذف شدیم.
 

وی در مورد بازی کردن کیمیش در پست هافبک گفت:

“او در دو سال گذشته بهترین عملکرد را در پستش داشته است. این تاکتیکی است که من مطمئنم در آینده جواب خواهد داد.

منبع
برچسب ها: تونی کروس تیم ملی آلمان تیم ملی هلند لیگ ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.