به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مهاجم تیم ملی آلمان در مورد وضعیت ژرمن ها پیش از دیدار با هلند و فرانسه صحبت کرده است.

تیم ملی آلمان در دیداری حساس باید در لیگ ملت های اروپا به مصاف تیم ملی هلند برود. تیمو ورنر، مهاجم جوان ژرمن ها در مورد این دیدار صحبت کرده است. تونی کروس نیز در این کنفرانس مطبوعاتی حاضر بوده است.

به نقل از DFB، تیمو ورنر گفته است:

“هر دو تیم هلند و فرانسه در سطح بالایی فوتبال بازی می کنند. همه مشتاق آغاز این دو دیدار هستند از جمله خودم و امیدوارم در هر دو بازی به پیروزی برسیم.
 

“همگان بازی های خاطره انگیز هلند و آلمان در گذشته را به یاد می آورند. هلند همچنان یکی از تیم های بزرگ فوتبال در جهان است. آن ها همچنان بازیکنان بزرگی دارند و بازی کردن مقابل تیم همسایه بسیار خاص است. شاید بازی به مانند یک جنگ نباشد اما قطعا بازی مهمی خواهد بود و ما می خواهیم برنده آن باشیم.
 

او در مورد رابطه اش با یواخیم لوو نیز گفت:

“او در طول جام جهانی بسیار با بازیکنان صحبت کرد. من روش او به عنوان یک مربی را بسیار قبول دارم. من هیچوقت حس نکردم از سوی او در حال سرزنش شدن یا تحقیر شدن هستم. من همیشه می دانم او در زمین از من چه می خواهد. آنچه گذشته است، گذشته است و اوضاع همیشه خوب پیش نمی رود. اینگونه نبوده است که ما تمامی تاکتیک هایمان را بعد از جام جهانی دور بیندازیم. لوو با بازیکنان بیشتر صحبت می کند و تمرکز بیشتری بر روی کار های دفاعی می گذارد.
 

“تمرکز اصلی ما در بازی مقابل پرو و فرانسه بر روی کار های دفاعی بود که عملکرد خوبی داشتیم. در هر دو بازی نیز موقعیت های خوبی داشتیم خصوصا مقابل پرو بدشانس بودیم. نکته مهم این است که ما نسبت به قبل بهتر موقعیت ایجاد می کنیم.

منبع
برچسب ها: تیمو ورنر تیم ملی آلمان تیم ملی هلند لیگ ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.