به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تیم ملی آلمان باید در چارچوب بازی های لیگ ملت های اروپا، به مصاف هلند برود.

یواخیم لوو قبل از بازی با هلند برابر میکروفون خبرنگاران قرار گرفت.

به گزارش اسکای، سرمربی تیم ملی آلمان در مورد شرایط تیمش اظهار داشت:

“ما به خوبی آماده شده ایم. تمام بازیکنان تیم آماده هستند. لیگ ملت های اروپا رقابت مهمی برای ماست و ما می خواهیم در گروه مان صدرنشین شویم. توماس مولر نمایش خیلی خوبی در تمرینات داشت و در بازی با هلند در ترکیب تیم خواهد بود. او بازیکن مهمی برای ماست. گینتر هم در دفاع راست بازی خواهد کرد چون کیمیش باید در خط هافبک بازی کند.
 

لوو در مورد پست دفاع چپ گفت:

“شولز در بازی با پرو نمایش خوبی داشت. اما نباید فراموش کنیم که یوناس هکتور در دو سال اخیر عملکرد خیلی خوبی داشته است. در این میان، جام جهانی 2018 را در نظر نمی گیرم چون در آن بازی ها کل تیم بد کار کرد.
 

و اما انتقادات بالاک:

“من تمام صحبت های او را خواندم. صادقانه بگویم این چیزها برایم مهم نیستند. همه آزاد هستند چیزی که می خواهند را بگویند. من فشاری حس نمی کنم. از سال 2006 سرمربی تیم ملی آلمان هستم و موقعیت های متفاوتی را تجربه کرده ام.
 

توماس مولر هم در مورد بازی با هلند اظهار داشت:

“ما همه باانگیزه هستیم و می خواهیم در این بازی به 3امتیاز برسیم. بازی های ما در برابر هلند همیشه بازی های مهم و بزرگی بوده و اصلا مهم نیست این رقابت در چه پلت فرم و شرایطی برگزار شود. در اردوی تیم ملی، در مورد مشکلات بایرن مونیخ با همدیگر صحبت می کنیم ولی وقتی وارد زمین می شویم، دیگر همه چیز تمام می شود

منبع
برچسب ها: یواخیم لو تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.