به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شب گذشته در مسابقات لیگ ملتهای اروپا تیم ملی آلمان مقابل هلند، با 3 گل مغلوب شد. در ادامه نظر سرمربی و بازیکنان تیم ملی آلمان را راجع به این دیدار می خوانید.

یواخیم لو:

مسئله تنها بر سر به ثمر نشاندن موقعیت‌ها نیست. تا قبل از این که گل بخوریم، بد بازی نکردیم و از فرصت‌های خود بهره نبردیم. بعد از دریافت گل می‌توانستید ببینید که نتایج اخیر موجب فقدان اعتماد به نفس در تیم شده‌اند. چرا گل نمی‌زنیم؟ پاسخ دادن به این پرسش دشوار است چون موقعیت‌های خیلی خوبی داریم. اگر ۱-۰ می‌باختیم، پذیرفتنی بود ولی به هم ریختن بدین نحو در ۱۰ دقیقه پایانی خوب نیست.
 

مانوئل نویر:

ما فرصت‌های گلزنی خیلی زیادی خلق کردیم. هر چند کرنرهای ارسالی و عملکردمان روی ضربات کرنر خوب نبود. چون از آن همه کرنر نتوانستیم استفاده کنیم. ما فرصتهای کافی داشتیم که دست‌کم یک یا دو گل بزنیم. بعد هم که در اواخر بازی دو گل دریافت کردیم، زمانی که جلو کشیده بودیم و فضا را در خط دفاع بیش از حد باز گذاشته بودیم. من نمی‌دانم بازیکنان ما کمبود اعتماد به نفس داشته‌اند یا نه، مگر می‌شود همه بدون اعتماد به نفس باشند. این را هر بازیکن باید از خودش بپرسد و صادقانه به خودش جواب بدهد. ما همه به سرمربی‌مان گفتیم که برای هر چالشی آماده‌ایم. وقتی یک تیم بازی را می‌بازد اینکه مورد انتقادهای زیادی قرار بگیرد طبیعی است. اینکه مردم حرفهای خیلی منفی‌ای درباره‌ی تیم بزنند هم طبیعی است. ولی همینطور که دیدید نتیجه‌ی بازی امروز می‌توانست چیز دیگری باشد. یک نتیجه‌ی کاملاً متفاوت.

 

تیمو ورنر:

در ابتدای مسابقه خیلی خوب ظاهر شدیم و موقعیت های مناسبی برای گلزنی خلق کردیم و به حریف اجازه حفظ توپ نمی دادیم و در واقع این فوتبالی بود که می خواستیم به نمایش بگذاریم. سپس آن کرنر زده شد و توپ پس از برخورد به تیرک ما وارد گل شد. این واقعا ضربه بدی به ما بود. ما زمانی که موقعیت مناسب گلزنی داشتیم، این کار را انجام ندادیم و این بزرگترین نقطه ضعف ما بود.
 

یولیان دراکسلر:

سوال اصلی این است که چرا با وجود تیمی که در اختیار داریم، نمی توانیم مانند سابق فوتبال جذابی ارائه کنیم. فوتبالی که مقابل هلند ارائه کردیم بسیار کُند و قابل پیش بینی بود. نمی توانیم با این شیوه پیش برویم. ما در تابستان در جام جهانی 2018 و اکنون نیز در این دیدار خوب نبودیم و واضح است که نارضایتی وجود دارد. فرانسه حتی قوی تر از هلند است. آنها را خانه بازی می کنند و قطعا با تمام قوا مقابل ما ظاهر خواهند شد. بنابراین کارمان آسان تر نیست.

 

متس هوملس:

این مسائل پیرامون شانس است. ما بازی ای را 3-0 باختیم که در آن می توانستیم برنده شویم، این نظر من است. این موضوع مثل این نیست که یک بازیکن همه موقعیتها را خراب کند، گاهی اوقات بدشانسی و گاهی اوقات نبود نظم سبب این مسائل می شوند. ضربه سر من از روی خط برگردانده شد. ما در زمین هلند بازی می کردیم و باید با سه یا چهار گل پیروز می شدیم اما در انتها 3-0 بازی را باختیم.

برچسب ها: تیم ملی آلمان تیم ملی هلند لیگ ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.