به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یواخیم لوو با کسب اطمینان از طرف فدراسیون فوتبال آلمان با خیالی آسوده و بی‌توجه به انتقادهای اخیر به کارش ادامه خواهد داد چرا که او و فدراسیون هر دو اعلام کرده‌اند که لوو به این زودی‌ها هیچ کجا نخواهد رفت.

یواخیم لوو که شاگردانش روز شنبه در دیدار مقابل هلند، هلند جوانی که در حال بازسازی و نوسازی است، با نتیجه‌ی 3-0 شکستی سنگین را تجربه کردند در مصاحبه‌های اخیر خود به دو نکته اشاره کرده. اولین نکته‌ی لوو این بوده که او وقت اضافی برای پاسخ به منتقدین ندارد و دومین نکته اینکه فعلاً هیچ برنامه‌ای برای استعفا ندارد.

 

لوو در این باره گفته بود:" بله شکی نیست که حجم و میزان انتقادها وحشتناک است. ولی من به عنوان مربی می‌توانم این شرایط را مدیریت کنم و به خوبی از پسش برآیم. کاش همه‌ی مشکلات همین بود چون من می‌توانم در مقابل انتقادها ایستادگی کنم".

 

لوو با تکذیب احتمال استعفایش از تیم ملی گفت:" من در حال حاضر به این چیزها فکر نمی‌کنم و وقتش را هم ندارم. به  خصوص بعد از بازی‌ای مثل بازی با هلند. من سالها است که این کار را می‌کنم و تا اینجا بارها شده که در شرایط مشابهی گرفتار شده‌ام و از گرداب مشکلات به سلامت بیرون آمده‌ام. بله من به عنوان مربی می‌توانم از پس این شرایط برآیم".

 

راینهارد گریندل رئیس فدراسیون فوتبال آلمان هم به گزارش رسانه‌های آلمانی تلفنی با لوو صحبت کرده و به او اطمینان خاطر داده است. لوو در این باره گفت:" ما در فدراسیون فوتبال آلمان روابط خیلی روراست و صریحی داریم. اگر وقتی زمانش فرا برسد راه‌حل بهتری وجود داشته باشد، آن موقع با آرامش راجع به آن صحبت خواهیم کرد ولی آن زمان بدون هیچ شک و تردیدی امروز نیست".

 

لوو در ادامه‌ی صحبت‌هایش از تغییراتی خبر می‌دهد که روز سه‌شنبه در بازی مقابل فرانسه در ترکیب تیم خود خواهد داد. ولی چه آلمان به فرانسه ببازد یا این تیم را شکست دهد، کاملاً مشخص است که نه لوو و نه فدراسیون فوتبال آلمان قصد ندارند به همکاری‌شان خاتمه دهند.

منبع
برچسب ها: یواخیم لو تیم ملی آلمان فدراسیون فوتبال آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.