به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شب گذشته در مسابقات لیگ ملتهای اروپا تیم ملی آلمان مقابل فرانسه، مغلوب شد. در ادامه نظر سرمربی و بازیکنان تیم ملی آلمان را راجع به این دیدار می خوانید.

یواخیم لو:

از نتیجه ناامید هستم؛ کاملا در سطح قهرمان جهان ظاهر شدیم و بازی برابری به نمایش گذاشتیم. می توانستیم به گل دوم هم برسیم. کلاس فردی بازیکنان فرانسه بسیار بالاست. توانایی های فردی آنها فوق العاده است. فرانسه عملا از هیچ، به دو گل رسید. در کل واکنش خوبی از شاگردانم پس از شکست 3-0 مقابل هلند دیدم. برای مدتی طولانی در این دیدار، فرانسه نتوانست با شکل و فرم بازی ما خودش را تطبیق بدهد. متحول کردن و تغییر دادن یک تیم، فرآیندی است که به زمان نیاز دارد. امشب دیدید که بسیاری از بازیکنان جوان ما هنوز فاقد تجربه کافی هستند؛ درحالیکه بازیکنان باتجربه ای چون کروس، نویر و هوملس کلاس واقعی بازی خود را نشان دادند. تیم ما امشب در کل بسیار با تمرکز و خوب ظاهر شد.
 

مانوئل نویر:

این شکست حس بدی دارد و حس تلخ این شکست وقتی بیشتر نمایان می شود که ما یک بر صفر از حریف پیش بودیم و بازی را تحت کنترل داشتیم. شما تلاش تیم را دیدید اما متاسفانه این تلاش با گل دوم ما همراه نشد. یواخیم لوو و تیم، برنامه مشخصی دارند و ما از امروز، اجرای آن برنامه را در دستور کار قرار می دهیم. این شکست، بازتاب دهنده نحوه بازی ما نیست.
 

دیدیه دشان (سرمربی فرانسه):

پس از گل آلمان، بازیکنانم واکنش مناسبی نشان دادند و به خوبی شدت حملات و سرعت بازی ما افزایش یافت. آلمان در نیمه اول عملکرد بسیار خوبی داشت. بسیار خوب خواهد شد که بازی ها را در صدر جدول به پایان برسانیم و این دقیقا خواسته ماست. امشب مقابل یک آلمان قدرتمند و آماده قرار گرفتیم. عملکرد فوق العاده لوریس باعث شد تا با شکست 1-0 به رختکن برویم و نیمه دوم را امیدوارانه آغاز کنیم. او ما را در بازی نگه داشت. پس از 25-30 دقیقه اول، تاکتیک های تیم خود را اصلاح کردیم و به تعادل بهتری رسیدیم چون آزادی عمل بیشتری برای مهاجمان با این تغییرات ایجاد شد. به خصوص ام باپه و گریزمان در پست وینگر آزادتر شدند. آنها در نیم ساعت اول بازی مجبور بودند برای گرفتن توپ بیش از حد به عقب بیایند.

برچسب ها: تیم ملی آلمان تیم ملی فرانسه لیگ ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.