به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی 68 ساله فرانسوی معتقد است که فیلیپ لام و اولیور کان از توانایی مدیریت در بایرن مونیخ برخوردار هستند.

مسوت اوزیل، هافبک 30 ساله آرسنال پس از جام جهانی 2018 با جنجال های زیادی از تیم ملی آلمان خداحافظی کرد. حالا مانشافت، بدون اوزیل نیز به نتایج خوبی دست نمی یابد و آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی سابق آرسنال مسئله بازگشت اوزیل به تیم ملی آلمان را مطرح کرده است. ونگر در مصاحبه با اشپورت بیلد گفت:

“معتقدم تیم ملی آلمان به اوزیل نیاز دارد. امیدوارم یواخیم لوو بتواند اوزیل را به بازگشت متقاعد کند. اوزیل یک فوتبالیست فوق العاده است و در جام جهانی، بدترین بازیکن آلمان نبود. رفتن او از تیم ملی را نپسندیدم. وقتی یک بازیکن در سطح ملی بازی نکند، انگیزه و سطح کیفی اش تا اندازه ای با افت مواجه می شود. دوست دارم بازیکنان تا جایی که بتوانند خوب بازی کنند، برای تیم ملی کشورشان به میدان بروند.
 

ونگر در خصوص وضعیت بایرن مونیخ گفت:

“اولی هونس و کارل هاینتس رومنیگه باید یک سری تغییرات را سازمان دهی کنند. بهتر است برخی از بازیکنان سابق بایرن مونیخ در راس امور باشند و فقط هونس و رومنیگه، همه کاره نباشند. فیلیپ لام و اولیور کان این توانایی را دارند. مسئول شدن آن ها در تیم می تواند مهم باشد. فوتبال، مسئله ای نیست که بتوان در دانشگاه آن را آموخت بلکه باید آن را با کسب تجربه فرا گرفت. وضعیت من؟ احتمالا دوباره از یک ژانویه 2019 کارم را آغاز خواهم کرد. به اندازه کافی استراحت کرده ام و دوباره آماده شروع کار هستم

منبع
برچسب ها: آرسن ونگر مسوت اوزیل یواخیم لو تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
Great Kahn 1 پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۱
نه آلمان به اوزیل احتیاجی ندارد. آلمان به جوانان با انگیزه ای احتیاج دارد که کارنامه ی سفیدی در عرصه ی ملی داشته باشند و برای کشورشان و تکرار دوران درخشان فوتبال آلمان تشنه باشند. از این دست بازیکنان در آلمان کم نیستند. ولی لو نمیخواهد به آنها اعتماد کند.
basler 0 یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵
چقدر دلسوز پیدا کرده تیم المان ایا نباید به این اظهارات شک کرد ؟ خدایا ببین چه کسانی پیراهن تیم المان را میپوشند و حاضر نیستند سرود ملی المان را بخوانند پیراهنی که بر تن بزرگانی مثل گردمولر- اوه زیلر - بکن باور - ماتئوس - هسلر - اندی مولر- بره مه - شوماخر - کان - کوپکه - نویر - باسلر- کلینزمن - فولر- برایتنر- بریگل - رومنیگه - لیت بارسکی وووو ...بوده حالا به راحتی نصیب اوزیل و گوندوگان و رودریگز و غیره که در حد یه باشگاه دسته چندمی المان هم نیستن میشود . المان باید به چند مورد توجه کند و فوتبال را سیاسی نکند تا مثل 1974 و 1990 و...شود 1- ورود سیاهپوست خصوصا به تیم ملی ممنوع 2 - ورود بازیکن سایر ملیتها هم ممنوع 3- المان بایستی بتواند با بضاعت فوتبال المان قهرمان شود و میتواند 4- با توجه به جنگهای جهانی همواره دشمنی خیلی از کشورهای اروپایی و داورانشان با المان محرز است و نبایستی اجازه سواستفاده داد . 5 - رهبری تیم المان به دست یک نفر نباشد که مانند لو همه چیز را با حماقت نابود کند مثلا 5 نفر از بزرگان فوتبال لیست نفرات المان و ارنج اصلی را مشخص و مربی هم با اهنا هم نظر شود و کارهای تمرینی و تاکتیکی را اعمال نماید 6- در صورت گماردن داوران ضد المانی برای قضاوت المان ابتدا اعتراض کرده و سپس در زمین حاضر نشود (خیلی از جامها را المان همینطوری از دست داده ) 7- برای انتخاب مربی هم از روشی کاملا درست استفاده شود . خلاصه این تیم بدخواه زیاد دارد موضوع بایستی جدی گرفته شود .
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.