به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کارلوس والدراما، اسطوره فوتبال کلمبیا معتقد است خامس رودریگز دیگر به رئال مادرید باز نخواهد گشت.

در پایان فصل جاری قرارداد قرضی خامس با بایرن مونیخ به پایان خواهد رسید و هنوز مشخص نیست آیا باشگاه آلمانی قصد دارد قرارداد این ستاره خلاق را دائمی کند یا خیر اما والدراما بازگشت خامس به برنابئو را بعید توصیف می کند.

 

والدراما گفت: "خامس در حال حاضر در بایرن خوشحال بوده و احساس رضایت دارد و اگر تا به حال به رئال مادرید برنگشته، من فکر می کنم این اتفاق در آینده نیز رخ نخواهد داد.

 

عملکزد او در سال اول زیر نظر آنچلوتی فوق العاده بود زیرا زمانی که وی راهی رئال مادرید شد هم کسی انتظار چنین نمایش هایی را از خامس نداشت. من مدت هاست خامس را می شناسم و به سبک بازی او اعتماد کامل دارم و معتقدم در بایرن در فصل اول نمایش خوبی ارائه داد اما آنه در ادامه رخ داد برای من و مردم کلمبیا عجیب و غیرقابل درک بود.

قطعا رئال مادرید حالا متوجه شده که در مورد خامس اشتباه کرده است زیرا آنها اجازه دادند بازیکنی که نه تنها در برنابئو بلکه در جام جهانی نیز کیفیت خود را ثابت کرد، به راحتی از رئال مادرید جدا شود."

منبع
برچسب ها: خامس رودریگس کارلوس والدراما رئال مادرید نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.