به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ که بحران اخیرش تیم‌های دیگر حاضر در بوندسلیگا را امیدوار کرده مصمم است روز شنبه در خانه‌ی ولفسبورگ با ارائه‌ی یک نمایش پرقدرت بحران را پشت سر گذاشته و بار دیگر به روند همیشگی‌اش بازگردد.

یکی از مصمم‌ترین بازیکنان بایرن در بازی روز شنبه بدون شک رابرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی خواهد بود. او که در پنج بازی اخیرش چه برای بایرن و چه برای تیم ملی لهستان موفق به گلزنی نشده بی‌صبرانه منتظر است این ناکامی را در مقابل ولفسبورگ جبران کند، تیمی که در فصل‌های اخیر بارها از طرف او گزیده شده است.

 

اما در اردوی ولفسبورگ هم همه‌ی خبرها حاکی از عزم جزم این تیم برای ارائه‌ی یک بازی خوب در مقابل بایرن و شکست دادن باواریایی‌ها است. ولفسبورگ هم به نوبه‌ی خود در بازی‌های اخیرش نتایج ضعیفی کسب کرده و امیدوار است با کسب نتیجه‌ای خوب در مقابل بایرن در هفته‌های آینده با اعتماد به نفسی مضاعف به میدان برود. نیکو کوواچ می‌داند که در مقابل گرگهای ولفسبورگ که حالا زخمی شده‌اند باید جانب احتیاط را رعایت کند. ولفسبورگی‌ها که در سال 2009 قهرمان بوندس‌لیگا شده‌اند فصل گذشته در آلیانس آرنا با ارائه‌ی یک بازی سرسختانه بایرن را 2-2 متوقف کردند. آن بازی یکی از آخرین بازی‌هایی بود که کارلو آنچلوتی سرمربی‌گری بایرن را به عهده داشت و کوواچ به هیچ وجه قصد ندارد سرنوشت آنچلوتی برایش تکرار شود.

 

بایرن مونیخ و مهاجم اولش لواندوفسکی مصمم هستند که در خانه‌ی ولفسبورگ دروازه‌ی این تیم را باز کنند. چرا که بایرن در دو بازی قبلی خود در بوندس‌لیگا، مقابل هرتا برلین و مونشن‌گلادباخ موفق به گلزنی نشده و اگر در مقابل ولفسبورگ هم گل نزند برای اولین بار در تاریخ باشگاه، گل نزدن در سه بازی پیاپی بوندس‌لیگا به نام بایرن مونیخ ثبت خواهد شد. اتفاقی که نه برای هواداران بایرن خوشایند خواهد بود و نه برای سرمربی جوانش نیکو کوواچ.

منبع
برچسب ها: وولفسبورگ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.