به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، باشگاه بایرن مونیخ تمرکز ویژه‌ای روی برند نام این باشگاه و بازاریابی برای این نام داشته و در عین حال برای ارتباط دائمی با هوادارانش در گوشه و کنار دنیا تلاشهای بسیاری می‌کند.

بایرن در همین راستا اخیراً از وب‌سایت سبک باشگاه پرده‌برداری کرد، وب‌سایتی که به هوادارانش اجازه می‌دهد در مناطقی که سرعت اینترنت در آنها پایین است بتوانند به وب‌سایت باشگاه متصل شده و از اخبار به‌روز باشگاه‌شان مطلع شوند. باشگاه بایرن مونیخ با انتشار بیانیه‌ای خبر شروع به کار این وب‌سایت سبک را اعلام کرد و نوشت هدف از این پروژه بالا بردن ضریب نفوذ خدمات اینترنتی باشگاه در نقاط کمتر برخوردار دنیا بوده است. در بیانیه‌ی بایرن آمده است:

 

باشگاه بایرن مونیخ در دنیا اولین سازمان ورزشی‌ای است که از خدمات بهینه‌سازی شده‌ی وبسایت خود که مخصوص مناطق با سرعت اینترنت پایین طراحی شده رونمایی می‌کند. این وبسایت جدید به آدرس


lite.fcbayern.com اخبار مربوط به بایرن مونیخ را پوشش خواهد داد ولی به جای تمرکز روی جلوه‌های تصویری و گرافیکی به انتشار هر چه سریعتر محتوا توجه خواهد کرد. باشگاه بایرن مونیخ قصد دارد خدمات اینترنتی خود را به خصوص در مناطقی که اکثریت جمعیت همچنان از گوشی‌های موبایل قدیمی استفاده می‌کنند گسترش دهد و برای کسانی که در خرید بسته‌‌های اینترنتی مشکل مالی دارند امکانی فراهم کند که با هزینه‌ی کمتر بتوانند از آخرین اخبار و رویدادهای باشگاه محبوب‌شان مطلع شوند.

 

در این پلتفرم تمامی مطالب به صورت صرفاً متنی منتشر خواهد شد. این خدمات در ابتدا تنها به زبانهای آلمانی، انگلیسی و اسپانیایی ارائه خواهد شد. به این ترتیب باشگاه نشان می‌دهد که تنها به هوادارانی که به فناوری‌های نوین دسترسی دارند توجه ندارد بلکه از هوادارانی که تا کنون نمی‌توانستند از طریق وبسایت، اپلیکیشن‌های موبایل یا شبکه‌های اجتماعی  باشگاه محبوب‌شان را همراهی کنند هم با تمام قدرت حمایت می‌کند. این خدمات به خصوص در مناطقی از آفریقا، خاور میانه و آسیا مورد توجه هواداران پرشور بایرن قرار خواهد گرفت.

منبع
برچسب ها: بایرن مونیخ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.