به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، جاشوا کیمیچ ستاره‌ی جوان تیم ملی آلمان که در پایان بازی آلمان و فرانسه از حرکت گروهی از هواداران آلمان در ورزشگاه عصبانی شد و به آنها واکنش نشان داد، در رسانه‌های آلمانی خبرساز شده است.

تیم ملی آلمان در آخرین بازی خود مقابل فرانسه با وجود اینکه جنگنده و پرتلاش ظاهر شد اما در نهایت با نتیجه‌ی 2-1 شکست خورد تا خطر سقوط از لیگ ملتهای یوفا برای این تیم جدی شود. اینکه بازیکنان تیم شکست خورده بعد از 90 دقیقه تلاش و نتیجه نگرفتن عصبانی باشند طبیعی است اما نشان دادن این عصبانیت به هواداران به هیچ وجه تصمیم خوبی به حساب نمی‌آید.

 

در استاد دو فرانس، جاشوا کیمیچ که بعد از پایان بازی به سمت هواداران آلمانی حاضر در ورزشگاه می‌رفت تا از آنها تشکر کند ناگهان با پارچه نوشته‌ای مواجه شد که روی آن نوشته شده بود" تیم ملی آلمان، به دسته‌ی دوم سلام کن". شعاری که به احتمال بالای سقوط مانشافت به لیگ B رقابتهای لیگ ملتهای یوفا اشاره داشت و در عین حال به صورت ضمنی این معنی را می‌رساند که تیم ملی آلمان در حد تیم منتخب لیگ دسته دوی این کشور بازی می‌کند.


کیمیچ بعد از دیدن این پارچه‌نوشته با عصبانیت به این گروه از هواداران آلمانی واکنش نشان داد. بعد از این حرکت، مانوئل نویر کاپیتان مانشافت به سراغ کیمیچ آمد و سعی کرد او را آرام کند.


کیمیچ که یکی از ستاره‌های نوظهور فوتبال آلمان محسوب می‌‌شود تا کنون 33 بازی ملی در کارنامه دارد و در ماه‌های اخیر خود را به عنوان یکی از بازیکنان فیکس مانشافت تثبیت کرده و به یکی از مهره‌های کلیدی یواخیم لوو تبدیل شده است. کیمیچ در زمین مثل یک سرباز کاملاً در خدمت تیم بازی می‌کند و این نوع بازی باعث می‌شود هواداران معمولی، وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد، در وهله‌ی اول بازیکنانی با نقش او را مقصر بدانند.


کیمیچ 23ساله برای اولین بار است که در میدان با هواداران دچار مشکل شده است. هر چند او اولین بازیکن جوانی نیست که در ورزشگاه با هواداران دچار اصطکاک شده و با سکوها درگیری پیدا کرده است. اما واقعیت این است که درگیر شدن با هواداران، هر چقدر هم که حق با بازیکن باشد، به سود یک فوتبالیست نیست. فعلاً باید تا روز پانزدهم نوامبر که تیم ملی آلمان در مسابقه‌ی بعدی خود در یک بازی دوستانه به مصاف روسیه می‌رود صبر کنیم تا ببینیم آیا کیمیچ موفق خواهد شد رابطه‌ی خود را با هواداران تیم ملی آلمان ترمیم کند یا اینکه تنش در روابط این دو همچنان ادامه خواهد داشت؟

منبع
برچسب ها: جاشوا کیمیش تیم ملی آلمان تیم ملی فرانسه لیگ ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.