به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یک خبر مهم که از شهر مونیخ مخابره شده در میان رسانه‌ها و هواداران تیم بزرگ شهر، بایرن مونیخ به گمانه‌زنی‌های بسیاری دامن زده است، خبر برگزاری کنفرانس مطبوعاتی غیرمترقبه‌ی مسئولین ارشد باشگاه که فردا در مونیخ برگزار خواهد شد.

بر اساس خبری که توسط باشگاه بایرن مونیخ منتشر شده، این کنفرانس مطبوعاتی که قبلاً برای آن برنامه‌ریزی نشده بوده فردا شنبه با حضور رئیس باشگاه اولی هوینس، نایب‌رئیس باشگاه کارل هاینتز رومنیگه و مدیر ورزشی باشگاه حسن صالح حمیدزیچ، ارشدترین مدیران بایرن مونیخ برگزار خواهد شد. این کنفرانس مطبوعاتی دقیقاً یک ساعت بعد از کنفرانس خبری رسمی نیکو کوواچ برای بازی بایرن مونیخ و ولفسبورگ برگزار خواهد شد. بایرن فردا در هفته‌ی هشتم بوندس‌لیگا مهمان ولفسبورگ خواهد بود.

 

با اینکه از قبل انتظار می‌رفت نیکو کوواچ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی حاضر شده و به سوالات همیشگی پاسخ دهد اما هیچکس منتظر کنفرانس خبری مدیران ارشد باشگاه بعد از کنفرانس او نبود. همه می‌دانند که بایرن این روزها وضعیت خوبی ندارد و بعد از ناکامی در پیروزی در چهار بازی و از جمله شکست تحقیرآمیز 3-0 مقابل مونشن‌گلادباخ با یک بحران مواجه است. سوال رسانه‌ها و هواداران بایرن این است که آیا این کنفرانس مطبوعاتی ممکن است با این موضوع ارتباط داشته باشد؟


آخرین باری که این سه مدیر ارشد بایرن همزمان در یک کنفرانس مطبوعاتی شرکت کردند سال گذشته و زمانی بود که قصد داشتند یوپ هاینکس را به عنوان سرمربی جدید باشگاه معرفی کنند. از آنجایی که برگزاری چنین کنفرانس‌هایی برای بایرن زیاد اتفاق نمی‌افتد، روزنامه‌ی بیلد گمانه‌زنی کرده که احتمالاً روسای بایرن قصد دارند موضوع مهمی را اعلام کنند.

 

ولی اولی هوینس و رومنیگه تا کنون دائماً از کوواچ حمایت کرده‌اند. اگر قصد آنها خداحافظی با او نیست بعید به نظر می‌رسد برای اعلام حمایت‌ دوباره‌شان از کوواچ چنین کنفرانسی برگزار کنند.

 

از آنجاییکه کنفرانس خبری کوواچ ابتدا برگزار می‌شود می‌توانیم مطمئن باشیم که مدیران بایرن چند دقیقه بعد از او اخراجش نخواهند کرد چرا که چنین تصمیمی توهین‌آمیز و بی‌احترامی مطلق تلقی خواهد شد و مسئولین بایرن به چنین رفتارهایی عادت ندارند.

 

از این گذشته هم هوینس و هم رومنیگه اخیراً درباره‌ی قصدشان برای بازنشستگی مطالبی عنوان کرده بودند. رسانه‌های آلمانی می‌پرسند یعنی ممکن است یکی از این دو بخواهد در این کنفرانس مطبوعاتی بازنشستگی‌اش را رسماً اعلام کند؟

 

از سوی دیگر، آینده‌ی خامس رودریگز این اواخر به گمانه‌زنی‌های بسیاری دامن زده است. رسانه‌ها می‌گویند یک احتمال دیگر این است که مدیران ارشد بایرن بخواهند از خبر انتقال دائمی او از رئال مادرید به بایرن مونیخ خبر بدهند.

 

ولی اینها همه گمانه‌زنی است و تا فردا زمانی که سه مدیر ارشد بایرن مونیخ جلوی خبرنگاران و دوربین‌ها قرار نگیرند، نمی‌توان فهمید که هدف واقعی آنها از برگزاری این کنفرانس مطبوعاتی غیرمنتظره چه بوده است.

منبع
برچسب ها: اولی هوینس کارل هاینس رومنیگه حسن صالیحمیدزیچ نیکو کواچ خامس رودریگس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.