به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اولی هوینس و حسن سالی حیمیدزیچ در نشست خبری که امروز برگزار شد به تندی از واکنش رسانه های آلمان به نتایج ضعیف بایرن مونیخ در این فصل و همچنین ناکامی های تیم ملی آلمان و نقش بازیکنان بایرن در این مسئله انتقاد کردند.

رومنیگه در خصوص وضعیت بایرن مونیخ و بازیکنان این تیم گفت:

“پس از بازی آلمان و هلند، آن چه که در رسانه خواندیم تنها تسویه حساب شخصی با بازیکنان، علی الخصوص با بازیکنان بایرن مونیخ بود. شان انسانی، خریدنی نیست! در بایرن مونیخ، چنین مسئله ای اصلا قابل قبول نیست. نمی توانم چیزهایی را که درباره مانوئل نویر خوانده ام، بیان کنم. نویر چهار بار برترین دروازه بان جهان شده و بدون اغراق، او سبک خودش را خلق کرده است. همچنین انتقادات شدیدی را نسبت به بواتنگ و هوملس نیز خواندم. به نظر می رسد که این کارشناسان از هرگونه شان و شعور بی بهره هستند.


وی ادامه داد:

“این مسئله در مورد روبن و ریبری هم صادق است. آن ها با ده سال حضور در بایرن مونیخ و بازی های خوب خود، باعث شدند تا بایرن مونیخ به یک ستاره درخشان در جهان فوتبال تبدیل شود. می خواهم به شما یادآوری کنم که این دو فاتح تمام جام ها با بایرن مونیخ شده اند. بحث درباره سن آن ها، نامحترمانه و تنش زاست. دیگر چنین وضعیتی را تحمل نخواهیم کرد. در نامه ای کتبی به رسانه بیلد اخطار داده ایم و این اخطار به خاطر اخبار اشتباه آن ها در رابطه با مصدومیت تولیسو و علاقه ما به سانچو، بازیکن دورتموند بوده است. ما از بازیکنان، سرمربی و کل تیم خود حمایت و محافظت خواهیم کرد.

 

حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن نیز ضمن رد شایعات مربوط به جانشینی ونگر به جای کوواچ گفت:

“از من انتقاد می شود که چرا در رسانه ها از کوواچ حرفی نمی زنم. چرا باید بزنم؛ وقتی از کار او رضایت کامل داریم. قرار نیست در رسانه ها خودمان را قضاوت و ارزیابی کنیم. شایعات اخیر در مورد کوواچ، غیرمحترمانه و نادرست هستند. از این حجم انتقادات علیه تیم، وحشت زده شده ام. اینجا هستم تا بگویم که از مربی و بازیکنان مان، حمایت کامل می کنیم.

 

اولی هوینس هم گفت:


“بزرگترین باشگاه آلمان نمی تواند ساکت بماند. اخیرا دیدم که عده ای خواهان اخراج یواخیم لوو شدند. همین افراد برای ۱۰ سال بر پای لوو بوسه می زدند! رفتار رسانه ها مثل یک جوک می ماند. ما خودمان هم شاید در مواقعی از بازیکنان انتقاد کنیم اما رفتار غیر محترمانه را قبول نمی کنیم.

برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه اولی هوینس حسن صالیحمیدزیچ
دیدگاه ها
sam111 1 شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۶
اکادمی المان زحمتشو کشید ...حالا حالشو به ترکیه میخواد بده...با هوینس موافقم
Great Kahn 0 شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸
من که متوجه منظور آقای سام نشدم.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.