به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اولی هوینس، رئیس بایرن چند ماه پیش در انتقاد از اوزیل، به وی لقب آشغال داده بود.

هوینس در جریان اردوی پیش‌فصل بایرن مونیخ در آمریکا، درباره‌ی استعفای جنجالی مسوت اوزیل از تیم ملی آلمان گفته بود که اوزیل سال هاست که هیچ کمکی به تیم ملی آلمان نکرده و حالا واکنش‌هایی که نسبت به او ابراز می‌شود طبیعی است. او سال هاست که مزخرف بازی کرده و حالا خود را پشت داستان اردوغان قایم می‌کند و گریندل، بیرهوف و یواخیم لو را مقصر می‌داند.

 

رئیس بایرن در تازه ترین مصاحبه خود در مورد اوزیل گفت:« نباید به اوزیل آشغال می گفتم. باید او را عوضی و انسانی چرند خطاب می کردم. موضع من در مورد اوزیل روشن است. هدفم تغییر محور گفتگوها به سمت مباحث ورزشی بود و اینکه آن را از توهم نژادپرستی دور کنم.»

 

لازم به ذکر است که اوزیل، نژادپرستی در آلمان را یکی از دلایل خداحافظی خود از بازی های ملی قلمداد کرده بود.

منبع
برچسب ها: اولی هوینس مسوت اوزیل تیم ملی آلمان رجب طیب اردوغان
دیدگاه ها
basler 3 شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۴
کاملا درست و شجاعانه حرف زده حیف از این همه بازیکن خوب المان که اشغالی مثل اوزیل مانع حضور انها در تیم ملی شده بود و مقصر اصلی یواخیم لو است که از کشف بازیکنان خوب عاجز و بی جهت به اوزیل و امثال او میدان میدهد . گواردیولا هدفمند باعث افت گوتزه شد و خدا نکند حماقتهای لو باعث عدم انگیزه و افت یولیان برانت و امثال او مثل سانه - گورتسکا - رویس و... شود .
germany1974 0 شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴
کمی تند روی کرده اند ، اوزیل خدمات زیادی داشته ، مجموع عوامل سبب ساز فاجعه 2018 شد الان مانشافت درحال بازسازی هست امیدوارم لوو دست از تفکر محافظه کارانه بردارد ، گواردیولا هم سبب افت برخی مثل گوتزه شد و هم خدماتی هرچند کم انجام داد ، الان لروی سانه گرچه تکنیک ذاتی دارد اما بخشی از پیشرفتش را مدیون گواردیولا است ، گوتزه در مورد رفتن به بایرن اشتباه کرد او در دورتموند همواره فیکس می ماند
basler 1 یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۸
دوست عزیز انگلیس برای اسپانیا رقیب محسوب نمیشود و نیازی نیست که گواردیولا به تیم انگلیس ضربه بزند و لیگ انگلیس جای خوبی است برای نشان دادن تواناییها - از اینرو گواردیولای واقعی همینی هست که میبینید و از اعتبار خودش دارد دفاع میکند و در این راه از هر ابزاری استفاده میکند مانند سانه و... و مسئله سانه با گوتزه متفاوت است . حضور همیشگی سانه در تیم ملی همواره در هاله ای از ابهام است ولی گوتزه در تیم ملی تثبیت شده بود ودر فینال جام جهانی هنر نمایی کرده بود ودر مسیر پیشرفت قرار داشت و به الگویی برای جوانان تبدیل میشد از این جهت بایستی حذف میشد . و ببینید چطور از تونی کروس برای کسب جام استفاده میکنند پس با بازیکن دشمنی ندارن و او را برای پیشرفت خود نیاز دارند نه برای پیشرفت المان
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.