به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شب گذشته در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های بایرن مونیخ و آ ا ک آتن به مصاف یکدیگر رفتند که بایرنی ها 2 بر صفر حریفشان را شکست دادند و یک قدم دیگر از بحران اخیر فاصله گرفتند. در ادامه نظر باواریاییها را راجع به این دیدار می خوانید.

 

نیکو کواچ:

بازی برابر آ اک، بازی سختی بود و در این دیدار لازم بود صبوری به خرج دهیم. گل اول تیم سرنوشت ساز بود. فکر می کنم بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و بر حریف مسلط شدیم. کاملا شایسته برد بودیم و از نمایش تیم در این دیدار کاملا راضی هستم. با یک تیم یونانی روبرو شدیم و می دانستیم که آن ها بسیار دفاعی بازی می کنند. در چنین شرایطی باید فضا های زمین را بیابید. در نیمه دوم، حریف برای ده دقیقه ریتم خود را از دست داد و ما در همان زمان از فضاهای ایجاد شده نهایت استفاده را بردیم. البته که هنوز می توانیم پیشرفت کنیم. وقتی می بازید، به دنبال یافتن نقاط مثبت تیم هستید و البته که وقتی می برید نیز باید به دنبال یافتن نقاط منفی تیم باشید تا آن ها را برطرف کنید.
 

آرین روبن:

می دانم که نباید بهانه بیاورم اما شرایط این بازی سخت بود. چمن بازی افتضاح بود و توپ در آن می لغزید. در نیمه اول هم خیلی خوب بازی کردیم اما از فرصت هایمان نتوانستیم بهره ببریم. سرمربی بین نیمه به ما گفت که حریف در نیمه دوم خسته می شود. در اواسط نیمه دوم توانستیم از فرصت هایمان استفاده کنیم. برد مهمی کسب کردیم البته این یک بازی سخت بود زیرا برای زدن اولین گلمان صبر زیادی کردیم.
 

رافینیا:

بازی سختی داشتیم. ما بازی را خوب شروع کردیم ولی هر چه زمان گذشت به این نتیجه رسیدیم که کنترل و به دست داشتن مالکیت توپ برایمان سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. ولی در نهایت خدا را شکر موفق شدیم گل بزنیم. بله، می‌دانیم که باید بهتر از این بازی کنیم ولی واقعیت این است که داریم در مسیر صحیح حرکت می‌کنیم.

 

متس هوملس:

بله می دانیم اشکالاتی وجود دارد و آنها را دیده ایم. شما فصل گذشته به باخت ما مقابل اشتوتگارت، شکست در فینال جام حذفی مقابل فرانکفورت نگاه کنید. گاهی اوقات ما فکر می کردیم که اگر توپ را از دست دهیم نمی تواند تا این حد خطرناک باشد و نتیجه این اشتباه را دیدیم. ما باید بیشتر ریسک کنیم و کار خاصی در زمین انجام دهیم. حتی شما دیدید در لیگ قهرمانان اروپا نیز با بدشانسی حذف شدیم و نباید اجازه دهیم امسال نیز چنین اتفاقی رخ دهد یا حداقل کمتر از سال گذشته رخ دهد. من ده سال است که در بالاترین سطح مشغول فوتبال حرفه ای هستم و بازی های خیلی زیادی در بالاترین سطح اروپا انجام داده ام. به عنوان یک حرفه ای فوتبال را درک می کنم و می دانم مسائل چطور پیش می روند. سپس گاهی اوقات اتفاقات عجیب و غریبی می افتد و مردم در خصوص اینکه شما کاملا بد بوده اید مستقیما حرف می زنند و این نه تنها در مورد من بلکه در مورد بازیکنان دیگر است و گاهی اوقات این باعث ناراحتی شما می شود و با خود فکر می کنید که آیا واقعا این گونه است یا خیر و در کل نگران می شوید. در هر حال با این مسئله باید زندگی کرد.

برچسب ها: آ ا ک آتن لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
P.kiani 0 جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۸
لعنت به این مدیریت بایرن چند سالِ دیگه این شکل مدیریت داره هواداران رو از بایرن دور و دورتر میکنه تیم همش دنبال بازیکن مفت و متوسط ِِ روبن و ریبری با 36 و 35 سال هنوز گزینه های اول ترکیب ثابتن
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.