به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ با توجه به اینکه یک وینگر ستاره‌ی خود را به خاطر مصدومیت از دست داده و دو وینگر دیگرش در آستانه‌ی بازنشستگی قرار دارند به شدت به دنبال یک وینگر جدید می‌گردد.

کینگزلی کومان وینگر ستاره‌ی بایرن مونیخ که مسئولین این تیم برای فصل جاری به او امیدهای زیادی بسته بودند مصدوم شده و تا مدت قابل توجهی قادر به همراهی بایرن مونیخ نخواهد بود. سرژ گنابری دیگر وینگر جوان بایرنی‌ها هم هنوز نتوانسته آنطور که باید و شاید در ترکیب تیم جا بیفتد. دو وینگر کهنه‌کار این غول آلمانی، آرین روبن و فرانک ریبری هم آخرین روزهای فوتبال حرفه‌ای‌شان را پشت سر می‌گذارند. با این وجود طبیعی است که بایرن مونیخ به شدت به دنبال جذب یک وینگر ستاره باشد.

 

 اینجا است که رسانه‌های آلمانی نام چنگیز اوندر ستاره‌ی ترک باشگاه رم را به عنوان وینگر مد نظر بایرن مطرح می‌کنند. اوندر در فصل جاری در 10 مسابقه‌ی تیمش در سری آ 7 گل به ثمر رسانده ولی در عین حال گزارش شده که باشگاه رم قصد دارد در زمستان پیش رو اوندر را واگذار کند البته به قیمتی که مناسب تشخیص بدهد. دو عاملی که ممکن است مانع از به خدمت گرفتن اوندر توسط بایرن شود یکی این است که او تا سال 2022 با رم قرارداد دارد و در نتیجه باشگاه ایتالیایی در مذاکرات دست بالا را خواهد داشت. عامل دوم این است که باشگاه سابق اوندر، باشاک‌شهیر ترکیه از هر قرارداد آتی فروش او 20درصد دریافت خواهد کرد و این باعث می‌شود رقم درخواستی رم از بایرن افزایش یابد.

 

درحالیکه نام آرسنال و چند تیم لیگ برتری دیگر نیز به عنوان خواهان‌های چنگیز اوندر مطرح شده، این رقابت ممکن است رقم جذب او را آنقدر افزایش دهد که بایرن دیگر حاضر به باقی ماندن در این مسابقه نباشد. اما با توجه به اینکه نیکو کوواچ اخیراً بارها اعلام کرده که در تیمش به یک وینگر برجسته نیاز دارد و همچنین با توجه به اینکه اولی هوینس رئیس مقتدر بایرن مونیخ اعلام کرده که از طرفداران چنگیز اوندر است، احتمال اینکه هیأت‌مدیره‌ی بایرن در نهایت با خرید اوندر به هر قیمتی موافقت کند بسیار بالا به نظر می‌رسد.

منبع
برچسب ها: چنگیز اوندر آ اس رم نقل و انتقالات
دیدگاه ها
Reza Bayerni 0 شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۹
ای بابا! این بازیکنا در حد و اندازه بایرن نیستن!واقعا نمیدونم چرا اینارو مخرن!ی بازیکن خوب بهتر از چندتا بازیکن بدرد نخوره!
Great Kahn 0 یکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۰
آقای رضا بایرنی من هم با شما هم نظرم ولی آیا شما گزینه های بهتری سراغ دارید که در حد پولی که بایرن حاضر است خرج کند باشند؟
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.