به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، آلفونسو دیویس هنوز یک دانش آموز است و سعی می کند در کنار فوتبال، تحصیلاتش را هم ادامه دهد.

دیویس یک بازیکن جوان و بااستعداد کانادایی است که باید دید در بوندس لیگا چه عملکردی خواهد داشت.

به گزارش TSN، آلفونسو دیویس که به عنوان بهترین بازیکن سال ونکوور وایتکپس انتخاب شد، یکی از امیدهای بایرن مونیخ برای آینده است. او در مورد وضعیت کنونی اش اظهار داشت:

“من شروع به شرکت در کلاس های آموزش زبان آلمانی کردم. تازه در ابتدای راه هستم و کار سختی در پیش دارم. می خواهم به یک زبان دیگر صحبت کنم. در مورد فشارها باید بگویم اطرافیانم به من کمک می کنند شرایط را مدیریت کنم. 17ساله هستم و گاهی می خواهم با دوستان همسن و سالم تفریح کنم ولی می دانم که امکانش نیست. البته آنها هم فوتبال بازی می کنند و شرایط مرا درک می کنند.
 
 

دیویس در مورد آخرین بازی اش برای ونکوور گفت:

“طرفداران تیم همیشه از من حمایت کردند. درست از همان بازی اولم برای ونکوور. به همین خاطر بعد از پایان بازی در زمین ماندم و از آنها تشکر کردم. واقعا از همه محبت و حمایت شان تشکر می کنم. امیدوارم در ادامه دوران فوتبالم هم حمایت شان را داشته باشم. از همه کسانی که دوران من در ونکوور را خاص و دوست داشتنی کردند متشکرم.
 

در مورد تحصیل در کنار فوتبال:

“بله من یک ورزشکار-دانش آموز هستم. سخت است ولی باید با آن کنار بیایم. نمره های من بیشتر B و C است ولی خوب مهم، گذراندن این واحدهای درسی است که تاکنون موفق بوده ام.
 
 

و اما بازی در لیگ قهرمانان اروپا:

“واقعا نمی توانم برای بازی در لیگ قهرمانان اروپا صبر کنم! هرکسی این رقابت های بزرگ و باشکوه را ایجاد کرد، انسان فوق العاده ای بوده است. شما به عنوان یک بازیکن جوان، هربار که سرود لیگ قهرمانان را می شنوید می دانید که رویدادی مهم در جریان است

منبع
برچسب ها: آلفونسو دیویس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.