به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی بایرن مونیخ معتقد است این تیم در جام حذفی نباید حریفانش را دست کم بگیرد.

در دومین دور جام حذفی آلمان، موسوم به دی اف بی پوکال، بایرن مونیخ برابر تیم دسته چهارمی رودینگ‌هاوزن قرار می گیرد. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، نیکو کواچ، سرمربی بایرن مونیخ در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت:

“برابر یک تیم دسته چهارمی قرار می گیریم. این یک بازی حذفی است و نباید فکر کنیم که این دیدار چون دور اول مسابقات است، می تواند آسان باشد. البته که می خواهیم در این دیدار با پیروزی به دور بعد برسیم. هامس سرما خورده است، بواتنگ ناراحتی معده دارد، روبن با مشکلات عضلانی روبرو شده و همسر اولرایش فردا زایمان می کند. بنابر این هیچ یک از این بازیکنان برای بازی فردا را در اختیار نخواهیم داشت. حضور هوملس و گورتسکا نیز در هاله ای از ابهام است. کیمیش همانند تیاگو و لواندوفسکی در اوج آمادگی است اما می خواهم فردا به آن ها استراحت بدهم. برای مربی تیم زیر 23 سال بایرن مونیخ متاسفم اما سه یا چهار بازیکن تیم آن ها را برای دیدار فردا شب، همراه خود خواهم برد. بازی با دورتموند؟ تا این بازی دو هفته زمان باقی است و اکنون نمی توانیم به آن فکر کنیم. می خواهیم پیش از رویارویی با دورتموند، در سه بازی پیش روی خود پیروز شویم. بازی برابر رودینگ‌هاوزن را خیلی جدی می گیرم.
 

وی افزود:

“آلفونسو دیویس برای تیم اصلی جذب شده است و فورا به تیم ملحق خواهد شد. او در بازی های ملی آینده برای کانادا به میدان خواهد رفت و سپس به بایرن مونیخ می آید. انتقادات از نحوه پاس کاری تیم؟ پس از بازی با ماینتس گفتم که بازیکنان باید سریع تر پاس کاری کنند. در صحنه گل هایمان دیدیم که اگر توپ را خیلی سریع منتقل کنیم، می توانیم خطرناک باشیم. باید سرعت و چالاکی بیشتری داشته باشیم

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ رودینگ هاوزن جام حذفی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.