به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بنا به گزارش ها از آلمان، امکان آن وجود دارد که هامس رودریگز دوباره با کریستیانو رونالدو این بار در یوونتوس هم بازی شود.

به نظر می آید بایرن مونیخ قصد پرداخت رقم خرید دائم هامس رودریگز را ندارد و ستاره کلمبیایی هم علاقه ای به ادامه کار در این باشگاه نشان نمی دهد. او می خواهد از بایرن مونیخ جدا شود.

به گزارش بیلد، هامس رودریگز خواهان جدایی از بایرن مونیخ است و این جدایی می تواند به زودی و در ژانویه انجام شود. در حالی که چند باشگاه لیگ برتری به هامس علاقه مند هستند اما به نظر می آید یوونتوس بیشترین شانس را برای جذب او دارد. مدیر برنامه هامس رودریگز، ژرژ مندس همچنین مدیر برنامه کریستیانو رونالدو است و او از تابستان و پس از انتقال رونالدو و کانسلو به تورین، رابطه نزدیکی با مدیران یوونتوس دارد. همچنین هامس و رونالدو نیز از زمان حضورشان در رئال مادرید رابطه بسیار خوبی با هم دارند.

بایرن مونیخ در تابستان 2017 هامس رودریگز را با 10 میلیون یورو به صورت قرضی دو ساله در اختیار گرفت و می تواند در پایان این فصل، با 32.5 میلیون یوروی دیگر قرارداد او را دائمی کند اما آنها آماده پرداخت چنین رقمی نیستند. این باعث می شود یوونتوس شانس زیادی برای خرید او داشته باشد زیرا جایی در رئال مادرید برای او وجود ندارد.

هامس رودریگز 27 ساله، در این فصل در 10 بازی، سه گل و دو پاس گل ثبت کرده است.

منبع
برچسب ها: بیلد خامس رودریگس رئال مادرید یوونتوس نقل و انتقالات
دیدگاه ها
mehran 1 چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵
این گامبو هویتس معلوم نیس بالاخره با کی کنار میاد درست بازیکن نمیخره یه مشت در پیت که فقط مقطعی جواب میدن
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.