به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، احتمالا بواتنگ خروجی بعدی بایرن مونیخ خواهد بود؛ شیاطین سرخ آماده به خدمت گرفتن این بازیکن هستند.

منچستریونایتد از بایرن مونیخ وضعیت جذب ژروم بواتنگ را جویا شده است.

به گزارش بیلد، از اوایل تابستان شایعات زیادی مبنی بر خروج ژروم بواتنگ با گوش می رسید. حتی کارل هاینتس رومنیگه، نائب رئیس باواریایی ها نیز این شایعات را رد نکرده است و بار ها از احتمال خروج این بازیکن صحبت کرده است. خود این بازیکن نیز به دنبال تجربه کردن چالش جدیدی است.

حالا به نظر می رسد مشتری جدی و سرشناسی پیدا شده است. منچستریونایتد که امشب (یک شنبه) در آلیانز آرنا با بایرن مونیخ بازی کرد برای جذب این بازیکن با بایرن مونیخ تماس گرفته است. به نظر می رسد منچستریونایتد می خواهد پیشنهادی 50 میلیون یورویی بدهد. پیشنهادی که احتمالا باواریایی ها را راضی به فروش این مدافع آلمانی خواهد کرد.

صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ در این باره گفته است:

“همه شما خوب می دانید که ما در این باره صحبتی نخواهیم کرد!

منبع
برچسب ها: ژروم بواتنگ منچستر یونایتد نقل و انتقالات
دیدگاه ها
Brazzo 0 دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۶
نمیدونم چرا وقتی میشه مارسیال رو با معاوضه اینطوری بگیرن استفاده نمیکنند شما فوروارد ندارید و لواندوفسکی عملا از ۱/۸ به بعد تعطیل میشه میشه از مارسیال با توجه به سرعت و تکنیکش توی بازیهای بزرگ استفاده کرد...کوواچ هم که سیستم حملات سریع است موضوع ظاهرا اینه هوینس تراز مالی میخواد سهامداران نشان بده بگه ما خیلی مثبت هستیم و این عملا هیچوقت به فتح لیگ قهرمانان نمیرسه همه هم میدونیم من این سیکل رو از سی سال پیش یادمه فقط از لیگ بازیکن گرفتیم و کیفیت لیگ رو به پایین ترین حد رسوندیم ایتالیا داره دوباره به صورت جهت داری بازیکن میگیره برای بولد کردن لیگ کالچو نتیجه سیاستهای بایرن رو هم تو جام جهانی دیدیم تا هزینه نکنی رشد نمیکنی جام جهانی حسرت بود برای از دست دادن نیمار،دی بروین،لوکاکو،کروس،ماندزوکیچ،فیرمینیو،مالکوم اینها همه یک قدمی باشگاه بودند ولی چسبیدیم به یه مشت فسیل و نتیجه رو میبینید...
Nirvana 0 دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱
سلام دوست عزیز بایرنی بخاطر اینکه گفتی سی ساله طرفدار بایرن هستی لذت بردم چون منم مثه خودت از کودکی تا الان که دهه چهارم زندگیم هستم طرفدار این تیم لعنتیم خخخخخ باید عرض کنم با خرفات موافقم ولی مارسیال به درد بایرن نمی خوره. اینکه مارسیال Left Winger هست فوروارد تخصصی نیست و با زدن فقط 2 گل با ضربه سر توی 90 بازی آمار بسیار بدی داره برای بایرنی که با نیکو کواچ قراره سانترهای زیادی از کناره ها ببینیم. و ما توی این پست بطور تخصصی کینگزلی کومان رو داریم که که تا 2023 قرارداد داره. سرژ گنبری رو داریم که تا 2020 قرارداد داره و صورت زخمی فرانک ریبری رو داریم که احتمالا آخرین سال بازیش توی بایرنه و بصورت کمکی و غیر تخصصی بازیکنایی رو داریم مثه آلابا، خامس و برنات رو داریم که انصافا همشون از مارسیال بهتر و با کیفیت تر هستن (بجز برنات LOL) مورد دیگه حمایت نیکو کواچ از وینگر های تیمشه و شاید در مورد دفاع و یا هافبک و ... صحبت کرده باشه اما حمایت کاملشو از وینگرهای سمت راست و چپ خودش اعلام کرده سیستم کواچ ضد حملات سریع هست ولی توی آینتراخت و تیم ملی کرواسی شاید! سیستم یوپ هم ضد حمله داشت اما وقتی وارد بایرن میشی تیم های روبرو اولویتشون گل نخوردن هست و ضد حمله یا Counter Attack که یه جورایی ضد سیستم رو بر علیه بایرن پیاده میکنن. با این حال اگر ضد حمله ای قراره انجام بشه چه کسی سریع تر و تکنیکی تر از کینگزلی کومان، گنبری که رکورد سرعت لیگ برتر رو همین پارسال زد مورد بعدی دیسیپلین هست. بایرن یعنی دیسیپلین. مارسیال فصلی که در موناکو بود با کلودیو رانیری به مشکل برخورد با اینکه جوان، بی تحربه و آماتور بود. این فصل هم که با خوزه مورینیو فقط جنگ فیزیک انجام ندادن! مدیریت به این طور مسایل حساسه. یادت نمیاد سر خرید آرتور ویدال به خاطر مهمونی های شبانه چقدر بستن قرارداد رو طول دادن؟ یا بواتنگ رو بخاطر اینکه زیاد میره آمریکا میخان رد کنن. یا برونو دفاع برزیلیشون رو بخاطر یه اشتباه فسخ قرارداد و از آلمان برای همیشه اخراج کردن و ....
میلاد 0 دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۶
ژروم افت کرده دیگه مثل قبل نیس
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.