به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، دیشب در مرحله دوم جام حذفی آلمان، تیم های بایرن مونیخ و رودینگ هاوزن به مصاف یکدیگر رفتند که بایرنی ها 2 بر 1 حریفشان را شکست دادند و به مرحله بعد صعود کردند. در ادامه نظر باواریاییها را راجع به این دیدار می خوانید.

 

نیکو کواچ:

دلیل های زیادی وجود دارد که ناراحت باشیم. تا پنالتی دوم مان، خوب کار کردیم. بعد دچار افت شدیم. در برخی بخش های بازی، به اندازه کافی قاطع نبودیم و متاسفانه پاس های اشتباه زیادی داشتیم. در نهایت به چیزی که می خواستیم رسیدیم و به مرحله بعد صعود کردیم. باید گل سوم را هم به ثمر می رساندیم. حتی شاید می توانستیم گل چهارم را هم بزنیم. ولی ما باعث شدیم حریف مان روحیه بهتری پیدا کند. آن طور که برنامه ریزی کرده بودیم بازی نکردیم. آنها یک گل زدند و همه چیز سخت شد. کار را برای خودمان دشوار کردیم. فرصت های گلزنی داشتیم ولی از آنها استفاده نکردیم. باید در این مورد با بازیکنان تیم صحبت کنیم و در بازی های بعد این مشکل را حل کنیم.

 

توماس مولر:

ما صعود کردیم. همه می دانند این صعود چطور اتفاق افتاد. تمام بازیکنان تیم باید به این مساله فکر کنند. عملکرد ما در 25دقیقه ابتدایی بازی خوب بود اما بعد از پنالتی که از دست دادیم، خوب کار نکردیم. این جاه طلبی مدنظر ما نیست. در نیمه دوم و بعد از گلی که دریافت کردیم، عصبی بودیم و پاس هایمان به اندازه کافی دقیق نبودند. نباید این اتفاق بیفتد. ما این بازی را پشت سر گذاشته به آینده نگاه می کنیم. ولی حتما در مورد این بازی صحبت خواهم کردیم.
 

ساندرو واگنر:

من بیش از 10سال پیش اولین بازی ام در بوندسلیگا را انجام دادم. در چند سال اخیر کاملا موفق بودم. و حالا ما به ماه نوامبر رسیده ایم و این بازی تنها دومین باری بود که من در ترکیب اصلی بایرن مونیخ قرار گرفتم. این چیزی نیست که هدف گذاری کرده بودم.

برچسب ها: رودینگ هاوزن جام حذفی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.