به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی باوارایی ها اعتقاد دارد که تیمش کم کم به دوران اوجش نزدیک می شود.

تیم فوتبال بایرن مونیخ در چارچوب بوندسلیگای آلمان باید به مصاف تیم فوتبال فرایبورگ برود. سرمربی باوارایی ها، نیکو کواچ در کنفرانس مطبوعاتی این بازی حاضر شده است و به سوالات مختلفی پاسخ داده است.

به نقل از یورو اسپورت، وی در مورد تیاگو آلگانتارا نیز صحبت کرده است.

“او فصل بسیار خوبی را پشت سرگذاشته است و نشانه هایی از توانایی رهبری خود در زمین را به نمایش گذاشته است. من مطمئنم او به زودی از بند مصدومیت رها می شود و بازمی گردد. ما بازیکنان زیادی برای پست او نداریم، کیمیش می تواند یکی از گزینه های باشد. تیاگو در بازی با فرایبورگ غایب خواهد بود.
 

وی در مورد پست رناتو سانچز هم صحبتی کرد.

“در بازی های اخیر او خوب کار کرده است. در جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا. او شانس بیشتری نیز برای بازی خواهد داشت. اگر به همین روند ادامه دهیم، او نقش مهمی در این روند داشته است.
 

وی در مورد عدم موقعیت سازی تیمش هم گفت:

“ما باید در بازی فردا خوب عمل کنیم و به موفقیت برسیم چراکه مصدومان زیادی در تیم داریم و باید به شرایط موجود واکنش نشان بدهیم با توجه به آن پیش برویم. برای ما بسیار مهم بود که بعد از اینکه در 4 بازی به پیروزی نرسیدیم، مجددا طعم پیروزی را بچشیم. قطعا اگر روندمان و فرمان بهتر شود، بازی ها را با 4 یا 5 گل خواهیم برد تا با نتجیه 2 بر 1.
 

“قطعا ما می توانیم بهتر از این بازی کنیم و نکته کلیدی در این امر زدن گل است.، هر چند تیم هایی که مقابل ما قرار می گیرند، کار را برایمان سخت می کنند اما می توانیم. حمله کردن از دفاع کردن بسیار سخت تر است. باید صبور بود. همیشه نمی توان به یک روش بازی کرد و باید جوری بازی کرد که در هر بازی بر تیم حریف غلبه کرد و این کاری است که دقیقا ما انجام داده ایم.
 

وی در مورد ذهنیت کنونی بازیکنان تیمش هم گفت:

“بسیاری فکر می کنند که برندگان لیگ قهرمانان و جام جهانی ماشین هستند، اما آن ها هم انسان اند. اگر پیروز نشوید، ذهن شما درگیر می شود. مثل همه انسان ها. ما سخت کار کردیم باید در ظاهر نیز این را نشان دهیم.
 

وی در مورد سطح بوندسلیگا نیز گفت:

“ما تیم فدرتمندی داریم و سطح لیگ نیز در حال بالاتر رفتن است. این بسیار برای لیگ خصوصا در سطح بین المللی اهمیت دارد.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ فرایبورگ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.