به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کاپیتان ژرمن ها پس از تجربه کردن یک جام جهانی بد، هفته های دلچسبی را در بوندسلیگا هم سپری نمی کند.

بایرن مونیخ پس از کسب چند نتیجه خوب، دوباره ناامیدکننده ظاهر شد و در خانه به نتیجه ای بهتر از تساوی 1-1 مقابل فرایبورگ نرسید. در این بازی مانوئل نویر بازهم نتوانست دروازه اش را بسته نگه دارد تا رکورد عجیبی از او به ثبت برسد.

به نقل از اوپتا، از 8 شوت اخیری که تیم های بوندس لیگایی به داخل چارچوب دروازه مانوئل نویر زده اند، 8 گل به دست آمده است. به عبارتی نویر در بازی های اخیر حتی یک بار هم موفق به دفع یک شوت داخل چارچوب دروازه خود نشده است.

همچنین ریبری در این دیدار برای چهارصدمین بار در همه رقابت ها با پیراهن بایرن مونیخ به میدان رفت تا اولین بازیکن خارجی باشد که در این باشگاه از مرز +400 بازی می گذرد. آلابا و نویر نیز دویستمین بازی خود برای بایرن مونیخ در بوندس لیگا را تجربه کردند.

ضمن اینکه با توجه به پیروزی دورتموند مقابل وولفسبورگ و تداوم صدرنشینی این تیم، برای اولین بار از هفته سی ام فصل 2011/12 است که زنبورها به عنوان تیم بالاتر از بایرن مونیخ در جدول رده بندی، مقابل این تیم صف آرایی می کنند. دورتموند هفته آینده میزبان بایرن مونیخ خواهد بود.

منبع
برچسب ها: مانوئل نویر فرایبورگ بوندسلیگا
دیدگاه ها
Great Kahn 7 یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۷
الان حرف بزنم همه از سر احساس شروع میکنند به دیسلایک زدن ولی به نظر من نویر همینجا خداحافظی کنه سنگینتره. میترسم اون روزی برسه که دیگه دوران درخشان نویر یادمون نیاد و همه فقط میگیم ای کاش زودتر رفته بود.
Great Kahn 0 دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۹
الان معنی منفی های دوستان رو نمیفهمم. خب آمار میگه عملکردش خوب نبوده شما میگید نویر به روزهای اوجش برمیگرده؟ دلیلتون رو بنویسید. لایک و دیسلایک کردن کار آسونیه. وارد بحث بشید و استدلال کنید. من تو خیلی از پستها نظر میدم و هیچ وقت به خودم اجازه نمیدن اگر دلیل قانع کننده ای ندارم دیسلایک بزنم. امیدوارم فرهنگ گفتگوی سالم رو بتونیم تو وبسایت اصیل ترین تیم جهان به درستی تمرین کنیم و جا بندازیم.
M.R 0 چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۸
همه ی دروازبانی گل خوردن یا نخوردن نیست.نویر قابلیت های زیادی داره،پا به توپ عالی داره،هیچ دروازبانی به اندازه نویر در بازی پاس نمی دهد.و...و...و...درسته نویر ضعیف عمل کرده اما نباید همه ی تقصیر ها را گردن نویر انداخت...تیمی که گل نزنه گل می خوره و این قانون فوتباله!!!
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.