به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کواچ روزهای پرچالشی در بایرن مونیخ تجربه می کند.

طرفداران بایرن مونیخ مدت هاست به خاطر ندارند تیم شان به اندازه فصل جاری دچار حواشی عجیب و غریب شده باشد. البته ریشه تمام مشکلات، نتایج ضعیف بایرن در داخل مستطیل سبز است.

به گزارش کیکر، یک گروه چهارنفره از بازیکنان بایرن به صورت جدی به مخالفت با نیکو کواچ پرداخته اند: توماس مولر، فرانک ریبری، آرین روبن و متس هوملس. آنها به باشگاه فشار می آورند کواچ را برکنار کند. قبلا هم شایعاتی در این مورد وجود داشت ولی حالا به نظر می رسد همه چیز آشکار شده است. اما منابع کیکر گزارش می دهند مدیران بایرن هیچ تصمیمی برای اخراج کواچ ندارند. یعنی حتی اگر بایرن در بازی حساس برابر دورتموند هم شکست بخورد، کواچ همچنان روی نیمکت مربیگری مدافع عنوان قهرمانی بوندس لیگا خواهد نشست.

فرانک ریبری-آرین روبن

به گزارش بیلد، حواشی که از صفحه اینستاگرام لیزا مولر، همسر توماس مولر آغاز شد، برای برخی بازیکنان تیم خوشایند بوده است. آنها با انتقاد لیزا مولر به کواچ کاملا موافق هستند. لوتار ماتئوس، کارشناس شبکه اسکای هم می گوید این اتفاق نشان می دهد بایرن در چه وضعیتی گرفتار شده است.

“گفته های لیزا مولر نشان دهنده وضعیت موجود در بایرن مونیخ است. مشخص است که این صحبت ها در خانه بازیکنان هم مطرح می شود. این یعنی کواچ حمایت همه بازیکنان تیم را در اختیار ندارد. این نارضایتی قطعا وجود دارد

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ توماس مولر فرانک ریبری آرین روبن متس هوملس بروسیا دورتموند بوندسلیگا کیکر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.