به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، گورتسکا می گوید بازیکنان بایرن مونیخ می توانند وضعیت این تیم را تغییر دهند.

شاید بتوان گفت لئون گورتسکا، مهم ترین ترانسفر بایرن مونیخ در تابستان گذشته بود.

به گزارش وب سایت رسمی بایرن مونیخ، این بازیکن به اظهارنظر در مورد موضوعات مختلف پرداخته است. او در ابتدا در مورد شرایط فعلی بایرن گفت:

“ما در حال حاضر بهترین یا تماشاگرپسندترین فوتبال را ارائه نمی کنیم. به همین خاطر است که جو منفی است. ولی ما می توانیم به سرعت این وضعیت را تغییر دهیم. این وظیفه ماست. در هفته های آتی فرصت داریم این کار را انجام بدهیم.
 
 

بازی بعدی آنها در بوندس لیگا، دیدار حساس برابر دورتموند است:

“بله به بازی با دورتموند فکر می کنیم ولی تمرکز اصلی ما روی بازی روز چهارشنبه است. بازی سختی است و یک نتیجه خوب به ما کمک می کند بهتر به مصاف دورتموند برویم. حتی اگر نتیجه خوبی در این بازی نگیریم از نظر انگیزه دچار مشکل نمی شویم.
 
 

گورتسکا به پیشرفت فکر می کند:

“من همیشه دید مثبتی به عملکرد خودم داشتم. می خواهم پیشرفت کنم. می خواهم از مصدومیت های جزئی که گاه و بیگاه گریبانگیر من شده دوری کنم. می خواهم در بخش های مختلف بازی پیشرفت کنم تا بتوانم به تیمم کمک کنم.
 

و اما دلیل انتخاب بایرن مونیخ:

“این نکته خیلی مهم بود که احساس کنم بایرن مونیخ واقعا به من اهمیت می دهد و برنامه روشنی برای من دارد. به علاوه، من بوندس لیگا را می شناسم و این یک امتیاز برای من بود. اصلا به بازی در خارج از کشور فکر نکردم. درضمن بایرن هم باشگاه بزرگی است

منبع
برچسب ها: لئون گورتسکا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.