به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کواچ می گوید بایرن مونیخ می توانست گل های بیشتری به آ اک آتن بزند ولی از نتیجه بازی راضی است.

بایرن مونیخ در خانه 2-0 از سد آ اک آتن گذشت.

به گزارش وب سایت رسمی بایرن مونیخ، نیکو کواچ بعد از پیروزی بایرن مونیخ اظهار داشت:

“حریف ما تنها یک موقعیت گل داشت که آن هم در ابتدای بازی بود. باید در نیمه دوم به خاطر بازی خوب مان به گل می رسیدیم. باید دو یا سه گل بیشتر می زدیم. از نتیجه راضی ام. جشنواره گل نداشتیم ولی چنین توقعی هم وجود نداشت. حالا ده امتیاز داریم و شانس خوبی برای صعود به مرحله بعد داریم.
 
 

کواچ در مورد دلیل تعویض بعد از دقیقه 80 بازی گفت:

“همه چیز خوب پیش می رفت. می توانستم زودتر تعویض کنم ولی نخواستم. در ابتدا نحوه چینش بازیکنان حریف در زمین، کمی ما را سورپرایز کرد. ولی بعد از سی دقیقه، با این وضعیت سازگار شدیم و خوب بازی کردیم. نکته اول و مهم این است که به پیروزی رسیدیم. این برای اعتماد به نفس ما خیلی مهم است. درضمن موقعیت های گل زیادی خلق کردیم. خوشحالیم که پیروز شدیم. می توانستیم بیشتر گل بزنیم یا زودتر به گل برسیم ولی در کل لایق کسب این پیروزی بودیم.
 
 

وی در مورد بازی با دورتموند اظهار داشت:

“برعکس رقیب امشب، دورتموند هجومی بازی می کند. درضمن آنها در خانه بازی می کنند. این یعنی فضای بیشتری خواهیم داشت و بازی بهتری خواهد بود. ما بایرن مونیخ هستیم و هر تیمی را می توانیم شکست دهیم. حتما می خواهیم بعد از پایان بازی روز شنبه، خوشحال باشیم.
 

در مورد عملکرد بازیکنان تیم:

“ریبری سعی کرد ولی ما در جناح راست فعال تر بودیم. ما یک تیم هستیم و باید تیم تر بازی کنیم. مولر هم امشب خیلی فعال بود و از نظر دفاعی هم خیلی به ما کمک کرد. برای لواندوفسکی خوشحالم چون او بازیکن خیلی مهمی برای ماست. او 4موقعیت گل داشت و 2گل زد. این عملکرد خوبی برای اوست.
 

کواچ در نهایت افزود:

“اتمسفر موجود در تیم خیلی خوب است. برخی مسائل داخلی فاش شد ولی این چیزها در تیم های دیگر هم اتفاق می افتد. اگر شما خبرنگاران می دانید چه کسی این اطلاعات را افشا می کنند به من بگویید! من باید با او صحبت کنم

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ آ ا ک آتن لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.