به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هوملس می گوید بازیکنان بایرن مونیخ باید در بازی برابر دورتموند، برنامه های هجومی آنها را به هم زده روند حرکتی حریف را کند کنند.

دورتموند این روزها به اوج برگشته و بازی های زیبا و پرگلی ارائه می کند.

به گزارش بیلد، متس هوملس، در مورد باشگاه سابقش اظهار داشت:

“با خیلی ها در این مورد حرف زده ام. این دورتموند مرا یاد سال های اول مربیگری کلوپ در دورتموند می اندازد. اتمسفر باشگاه هم دوباره به همان شکل شده است. البته شاید این برای همه جذاب نباشد. آنها بازیکنان جدید زیادی دارند. من در کنار خیلی از آنها بازی نکرده ام. در مورد بازی با این تیم مطمئن هستم طرفداران دورتموند، ورزشگاه را به یک دیگ جوشان تبدیل می کنند. هیچ شکی وجود ندارد!
 

مدافع بایرن مونیخ در ادامه افزود:

“ما باید ریتم بازی آنها را به هم بزنیم و اجازه ندهیم برنامه هایشان را پیاده کنند. در برابر هر تیم هجومی و قدرتمندی باید این کار را کرد. هدف ما باید ایجاد اختلال در بازی آنها و گرفتن سرعت شان باشد. روش های متفاوتی برای رسیدن به این هدف وجود دارد و من هنوز نمی دانم کدام یک را انتخاب خواهیم کرد.

منبع
برچسب ها: متس هوملس بروسیا دورتموند یورگن کلوپ بوندسلیگا
دیدگاه ها
Great Kahn 0 جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۱
از حق نگذریم با اینکه بدجوری دورتموند این فصل برای بایرن شاخ و شونه کشیده ولی واقعا روان و قشنگ بازی میکنند باختشان در برابر اتلتیکو صرفا به خاطر جو سنگین مادرید و بی تجربگی خیلی بازیکنان جوانشان بود.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.