هوینس همچنان از سرمربی بایرن مونیخ حمایت می کند.

بایرن مونیخ اخیرا نتایج بدی کسب نکرده ولی انتقادات در مورد نحوه بازی این تیم بسیار است.

به گزارش اسکای، بعد از پیروزی بایرن برابر آ اک آتن، اولی هوینس صحبت های جالبی داشت:

“بازی برابر آ اک آتن خوب بود. باید در بازی با دورتموند هم نمایش خوبی داشته باشیم. باید دید چه اتفاقی می افتد. ما تیم سوم جدول هستیم. در این بازی ما به عنوان تیم شکست خورده به زمین می رویم و دورتموند تیمی است که انتظار می رود به پیروزی برسد.
 
 

وی در ادامه افزود:

“زمانی اعتراض می کردید و می گفتید بوندس لیگا خسته کننده است. حالا که جذاب شده باز هم از نظر شما مناسب نیست. بالاخره باید تصمیم بگیرید که چه می خواهید. ما می خواهیم همیشه قهرمان بوندس لیگا باشیم ولی اگر یک فصل هم این اتفاق نیفتاد، بایرن مونیخ تیمی نیست که به خاطر این چیزها نابود شود. درضمن باید بگویم آن طور که فکر می کنید ما مغرور و متکبر نیستیم.
 

کنفرانس خبری مدیران بایرن، سروصدای زیادی به پا کرد:

“در مورد کنفرانس خبری که به همراه رومنیگه داشتیم باید بگویم اگر به عقب برگردم باز هم آن کنفرانس را برگزار می کنم ولی بعضی از چیزهایی که گفتم را نمی گویم. متاسفم که به خوان برنات توهین کردم. انتقادات من در آن کنفرانس خبری در مورد همه رسانه ها نبود. در مورد چند روزنامه نگار خاص بود که آنها به خوبی می دانند چه کسانی هستند.
 
 

به گزارش بیلد، هوینس همچنان مصرانه از کواچ حمایت می کند:

“ما تیمی جوان در اختیار داریم و مربی که در دوران گذار، بازیکنان را هدایت می کند و سعی می کند راهش را پیدا کند. باید کمی صبور باشید. بله من همچنان از کواچ حمایت می کنم

منبع
برچسب ها: اولی هوینس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.