به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، دروازه بان بایرن مونیخ می گوید که اکنون باید با جنگیدن، لحظات سختی که داشته اند را فراموش کنند.

مانوئل نویر، کاپیتان 32 ساله بایرن مونیخ در این فصل علی رغم انجام 11 کلین شیت، بازهم مورد انتقاد رسانه ها قرار گرفته است. نویر در آستانه دیدار برابر دورتموند، مصاحبه ای با کیکر انجام داد:

“قطعا اکنون برهه دشواری است. از نظر شخصی، پس از یک مصدومیت سخت بازگشتم، در یک جام جهانی که سرشار از مسائل منفی بود حضور یافتم و حالا طی هفته های اخیر انتقادات زیادی از بایرن مونیخ انجام شده است. این ها به شما اجازه نمی دهد تا بتوانید نفس راحتی بکشید. نمی توان با خیال راحت در زمین ایستاد و همان سوپربایرن همیشگی را دید. باید بجنگیم و اکنون نوبت ماست را ورق را به سود خودمان برگردانیم.


نویر در خصوص بازی با دورتموند افزود:

“از نقاط قوت دورتموند آگاه هستیم. دورتموند بازیکنان سریعی دارد، سریع پاسکاری می کنند و در ضدحملات هم تند و تیز هستند. با این وجود، دورتموند در خط دفاع مشکلاتی نیز دارد که می خواهیم از آن ها بهره ببریم. در مادرید، دورتموند نتوانست گلی به ثمر برساند و در دیدار رفت آن ها نیز شرایط می توانست متفاوت تر باشد.

منبع
برچسب ها: مانوئل نویر بروسیا دورتموند بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.