به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، گل پاکو آلکاسر در دقیقه 73 پیروزی دورتموند مقابل بایرن را رقم زد؛ گلی که به نظر می رسد در موقعیت آفساید به ثمر رسید.

دورتموند که این فصل به روزهای اوج برگشته، امشب موفق شد در دیداری تماشایی، با نتیجه 3-2 بایرن مونیخ را شکست بدهد؛ آن هم در شرایطی که دو بار از حریف عقب افتاد. روبرت لواندوفسکی دو بار با ضربه های سر، دروازه تیم سابقش را باز کرد اما دو گل از مارکو رویس، که اولی از روی نقطه پنالتی و دومی با یک ضربه تماشایی از داخل محوطه جریمه به ثمر رسید، کار را به تساوی کشید.

ولی لحظه سرنوشت ساز در دقیقه 73 رقم خورد. بازیکنان بایرن که می خواستند برای بار سوم، به گل برسند، پیش کشیدند و اسیر ضدحمله دورتموند شدند. اکسل ویتسل که در سمت راست زمین خودی صاحب توپ شده بود، با یک پاس در عمق، آلکاسر را راهی دروازه بایرن کرد. در حالی که خاوی مارتینز تا لحظه آخر، گام به گام با مهاجم اسپانیایی دورتموند پیش رفت، در نهایت این آلکاسر بود که با یک ضربه دقیق، توپ را از روی بدن مانوئل نویر، به گوشه دروازه فرستاد.

اما لحظه بحث برانگیز، چند متر عقب تر اتفاق افتاده بود. زمانی که آلکاسر برای رسیدن به پای ویتسل، استارت زد. او از داخل زمین بایرن حرکتش را آغاز کرد و آنطور که در تصاویر تلویزیونی به نظر می رسید، کمی جلوتر از ژروم بواتنگ قرار داشت.

اما به هر حال کمک داور این موقعیت آفساید تشخیص نداد و بایرن با همین گل، بازی را به دورتموند واگذار کرد. نتیجه ای که مطمئنا روی آینده نیکو کوواچ تاثیر زیادی خواهد داشت. او که برای سر و سامان دادن به وضعیت بایرن، از آینتراخت فرانکفورت به آلیانس آره نا رفته بود، ممکن است در پایان این هفته، تیم سابقش را در جدول، بالاتر از بایرن ببیند؛ اتفاقی که می تواند مدیران بایرن را به اخراج او متقاعد کند. 

منبع
برچسب ها: پاکو آلکاسر بروسیا دورتموند بوندسلیگا
دیدگاه ها
Great Kahn 0 یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۶
میلیمتری به داستان نگاه کنید گلشون آفساید بود ولی برام سواله خب گل سوم لوا هم با یک آفساید فوق سختگیرانه رد شد. این انصاف نبود.
Great Kahn 0 یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹
احساس میکنم اعضای سایت گویا بیخیال بایرن شدن یا شایدم هنوز از شوک دیدن بایرن به این افتضاحی درنیومدند. سخت نگیرید. خود منی که بیش از بیست ساله دارم بایرن رو دنبال میکنم از این روزها زیاد نه البته ولی خب دیدم. به نظرم بهتره تو این وضعیت با هم بحث کنیم. درسته که هیچ تأثیری به حال بایرن نداره ولی حداقل تخلیه میشیم وقتی میبینیم کلب هوادار دیگه هم مثل ما حس مشابهی دارند
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.