به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مونیخی‌ها شب گذشته در جدال پرهیجان‌شان مقابل دورتموند دو بار از حریف پیش افتادند ولی پیش‌تازی را واگذار کردند تا در نهایت 3-2 شکست بخورند. در ادامه نظر مربیان و بازیکنان دو تیم را راجع به بازی می خوانید.

 

نیکو کوواچ:

ما امروز از هر دو تیم یک بازی فوق‌العاده دیدیم و شاهد یک مسابقه‌ی فوتبال بی‌نظیر بودیم. یک بازی باز. ما در نیمه‌ی اول بازی را در دست داشتیم ولی در نیمه‌ی دوم این دورتموند بود که کنترل بازی را به دست گرفت. بعد از 1-1 شدن نتیجه ما توانستیم دوباره برگردیم و پیش بیفتیم. ولی بعد دو گل دریافت کردیم. اتفاقی که دیگر نباید برایمان بیفتد. ما در نیمه‌ی اول خط میانی را خیلی خوب بسته بودیم و حریف را از خط میانی اخراج کرده بودیم. ولی در نیمه‌ی دوم موفق نشدیم و از آن موقع بود که دورتموند توانست روی دروازه‌ی ما موقعیت ایجاد کند. متاسفانه بازی را باختیم. هر چند نتیجه‌ی بازی می‌توانست تساوی باشد. می‌شود از عملکرد امروز تیم بایرن رضایت داشت. این بازی بعد از دیدار با شالکه بهترین بازی‌ای بود که ما تا کنون داشته‌ایم. یک بازی پرشور، جنگنده و تاکتیکی. به خصوص در نیمه‌ی اول. ما باید همینطور ادامه بدهیم و در این مسیر پیشرفت کنیم تا در آینده در بازی‌های بیشتری بتوانیم چنین بازی‌ای را به نمایش بگذاریم و حتی بهتر از این کار کنیم.

 

مانوئل نویر:

ما تیم برتر در نیمه اول بودیم و با نمایشی خوب کار را در 45 دقیقه نخست به اتمام رساندیم. مشکل اشتباهاتی بود که مرتکب شدیم. دورتموند در ورزشگاه خانگی به ما ضد حمله زد و اینطوری 5 تا 6 موقعیت گلزنی داشت که خطرناک بودند و آنها توانستند به 3 گل برسند. می‌دانستیم ضدحمله ویژگی بارز آنان است.اما متاسفانه اجازه دادیم از این قابلیت استفاده کنند.البته کیفیت بازی ما بد نبود.مشکل ما در نداشتن هوشیاری کافی بود که به 3 امتیاز بازی برسیم.

 

لوسین فاوره (سرمربی دورتموند):

بازی دیوانه واری بود. بایرن مونیخ در ابتدای بازی خیلی قدرتمند ظاهر شد. آنها کاملا کنترل بازی را در دست داشتند. آنها مالک توپ بودند و ما نمی توانستیم توپ را در اختیار بگیریم. وقتی هم توپ را می گرفتیم خیلی زود آن را از دست می دادیم (مثل بومرنگ). می دانستم که نمی توانند با این روند و سرعت به بازی ادامه دهند. پرس، پرس متقابل، مالکیت توپ، همه چیز عالی بود. ما باید صبر می کردیم. خوشبختانه در نیمه اول تنها یک گل عقب افتادیم. بین دو نیمه چند مشکل را حل کردیم. بعد از گل رویس، طرفداران تیم بیشتر فشار آوردند و از ما حمایت کردند. کاملا احساس کردیم می توانیم برنده این دیدار باشیم. و ما به این هدف رسیدیم. گرایش و تلاش تیم فوق العاده بود.

 

مارکو رویس (کاپیتان دورتموند):

به نظرم در نیمه اول خوب نبودیم.به خودمان کمتر باور داشتیم.بایرن زیاد صاحب توپ بود و خوب فشار آورد. ما هم نتوانستیم خودمان را زیر فشار خارج کنیم. در نیمه دوم وضعیت‌مان تغییرکرد.فوتبال بازی کردیم و از طرف همدیگر حمایت شدیم.مزد این حرکت را هم گرفتیم.این یک بازی با مزه بود که شور و هیجان زیادی ایجاد کرد.

برچسب ها: بروسیا دورتموند بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.