به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، طبق گفته های هونس، بایرن مونیخ در بازار نقل و انتقالات زمستانی فعال نخواهد بود.

بایرن مونیخ دو بار از دورتموند پیش افتاد اما در پایان به عنوان تیم بازنده، درکلاسیکر را ترک کرد.

به گزارش اسکای و بیلد، این روزها همه نگاه ها به مدیران بایرن مونیخ است تا مشخص شود آنها برای تغییر وضعیت فعلی چه برنامه ای دارند. هونس می گوید برنامه ای برای نقل و انتقالات ژانویه ندارد. کومان دو هفته دیگر برمی گردد و تولیسو هم از ماه فوریه می تواند بازی کند.

“این دو بازیکن مثل دو خرید جدید برای ما خواهند بود.
 

وی در ادامه افزود:

“در تابستان چهره تیم را تا حد زیادی تغییر می دهیم. بخش دوم تغییرات اساسی و دوران گذار برای تیم ما تابستان آینده اتفاق خواهد افتاد. در زمستان هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.
 

هونس از کواچ حمایت می کند:

“هیچ شک و تردیدی در مورد سرمربی تیم وجود ندارد. تیم ما در وضعیت خوبی است. تیم برای مربی بازی نمی کند برای بایرن مونیخ بازی می کند. آنها به خوبی کارشان را انجام می دهند. من امروز کمتر از روزی که برابر مونشن گلادباخ شکست خوردیم، ناراحت هستم.
 

هوملس در بازی با دورتموند در شرایطی که بیمار بود و حال خوشی نداشت، در زمین باقی ماند:

“وقتی در این مورد شنیدم شگفت زده شدم. به خصوص از اینکه سرمربی تیم مطلع بوده است. شما باید 11 بازیکن جنگجو و آماده در زمین داشته باشید. درضمن زوله هم روی نیمکت بود. به نظرم این تصمیم اصلا قابل درک نیست

منبع
برچسب ها: اولی هوینس
دیدگاه ها
Mohammad Ali 0 یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰
دیگه شورش رو در آوردن. تیم واقعا نیاز به تغییر داره،یعنی چی که هر فصل بگن بازیکن نمی خوایم کواچ هم اگه می خواد بمونه باید ثباتش رو نشون بده وگرنه اینجا جایی نخواهد داشت
Great Kahn 4 دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۳
راست میگه هوینس. ما اصلا در زمستان به هیچ بازیکن جدیدی احتیاج نداریم. اصلا تابستان هم احتیاج نداریم با همینایی که داریم تا چهار پنج سال دیگه راحت میتونیم ادامه بدیم. کواچ هم مربی فوق العاده خوبیه.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.