به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ماجرای مشاجره و درگیری فرانک ریبری با پاتریک گیو، کارشناس تلویزیونی فوتبال و فوتبالیست سابق فرانسوی در آلمان بسیار خبرساز شده است.

چندین شاهد از مشاجره‌ی خشن و درگیری فیزیکی وینگر کهنه‌کار بایرن مونیخ فرانک ریبری با یک کارشناس فوتبال تلویزیونی فرانسوی، بعد از شکست 3-2 بایرن مونیخ در مقابل دورتموند که شنبه‌شب اتفاق افتاد خبر داده‌اند. روزنامه‌ی بیلد با انتشار گزارشی درباره‌ی این موضوع به این اشاره کرد که ریبری در ورزشگاه خانگی دورتموند، سیگنال ایدونا پارک، زمانی که از رختکن بایرن به سمت اتوبوس این تیم در حال حرکت بوده با پاتریک گیو که در حال حاضر به عنوان کارشناس فوتبال برای شبکه‌ی تلویزیونی beIN Sports فعالیت می‌کند مواجه می‌شود.

 

پاتریک گیو که خود قبلاً فوتبالیست بوده و سابقه‌ی کمک‌مربی‌گری ویلی سانیول را در کارنامه دارد بعد از مواجهه با ریبری سعی می‌کند از او نظرش را درباره‌ی بازی بایرن و دورتموند بپرسد. اما ریبری ناگهان شروع به توهین کردن به گیو می‌کند و سپس به صورت گیو سیلی می‌نوازد. درحالیکه گیو دستهایش را در جییب کتش قرار داده فرانک ریبری سه بار به صورت او سیلی نواخته و سپس او را هل می‌دهد تا به راهش ادامه دهد.

 

بنا به ادعای بعضی از شاهدین که روزنامه‌ی بیلد به آن اشاره کرده، ظاهراً پاتریک گیو، ریبری را متهم کرده بوده که روی دو تا از گلهای دورتموند مقصر بوده و به خاطر اشتباه او بوده که بایرن این دو گل را دریافت کرده بوده. البته درگیری این دو خیلی زود خاتمه می‌یابد. چرا که همکار گیو، ژاپن پیر پاپن که خود سابقه‌ی بازی در بایرن مونیخ را دارد در صحنه حضور داشته و رافینیا هم به سرعت خود را به  محل درگیری می‌رساند و مداخله می‌کند. پس از این، ریبری به راه خود ادامه داده و به سرعت سوار اتوبوس بایرن مونیخ می‌شود.

 

ریبری بلافاصله ماجرا را به باشگاهش اطلاع می‌دهد و روزنامه‌ی بیلد می‌گوید نه ریبری و نه گیو هیچکدام حاضر نشده‌اند با این روزنامه‌ی آلمانی در این باره گفتگو کنند. ولی حسن صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی بایرن مونیخ در پاسخ به درخواست روزنامه‌ی بیلد برای اظهارنظر درباره‌ی این ماجرا گفت:" فرانک ریبری به ما اطلاع داد که با هموطنش پاتریک گیو مشاجره پیدا کرده. کسی که فرانک سالها است می‌شناسد و با او رابطه دارد. ما شنبه‌شب با پاتریک گیو صحبت کردیم و به توافق رسیدیم که به زودی یک جلسه‌ی خصوصی ترتیب بدهیم و درباره‌ی اینکه چطور می‌توانیم این ماجرا را حل و فصل کنیم با هم صحبت کنیم. آقای گیو هم اعلام کرده که مایل است این ماجرا به همین ترتیب حل و فصل شود".

منبع
برچسب ها: بیلد پاتریک گیو فرانک ریبری بروسیا دورتموند بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.