به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یواخیم لوو سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان که برای تماشای بازی موسوم به دِر کلاسیکر به ورزشگاه رفته بود در مصاحبه با وبسایت رسمی فدراسیون فوتبال آلمان درباره‌ی آخرین مسائل مانشافت گفتگو کرد.

یواخیم لوو با متوقف شدن رقابتهای باشگاهی در آلمان و اروپا حالا تمام توجه خود را به مسابقات پیش روی تیم ملی آلمان معطوف کرده است. آلمان پنج‌شنبه‌ی این هفته در یک بازی دوستانه به مصاف روسیه خواهد رفت و روز نوزدهم نوامبر هم در آخرین بازی خود در سال جاری میلادی در لیگ ملتهای اروپا به مصاف هلند می‌رود.

 

یواخیم لوو در پاسخ به پرسش خبرنگار که از او پرسید با توجه به درخشش فوق‌العاده‌ی مارکو رویس در بازی دِر کلاسیکر قصد دارد در تیم ملی چه نقشی را به او واگذار کند گفت:" بهترین پست برای مارکو در مرکز زمین درست پشت مهاجم است. جایی که مجبور نیست به عقب برگردد و در کار دفاعی مشارکت کند. من دوست دارم او همیشه در این پست بازی کند و امیدوارم از مصدومیت به دور بماند".

 

خبرنگار از لوو پرسید شما در کنار رویس، تیمو ورنر، مارک اوث، لروی سانه و سرژ گنابری را هم در اختیار دارید. سوال اینجا است که واقعاً به قدرت گلزنی این ستاره‌ها باور دارید؟ لوو در پاسخ گفت:" بله من از تماشای بازی‌هایشان لذت می‌برم و شکی نیست که هر چه بیشتر گل بزنند اعتماد به نفس‌شان بالاتر خواهد رفت. تیمو ورنر این روزها خوب بازی می‌کند و مارک اوث هم در شالکه بالاخره راه دروازه را پیدا کرده است".

 

خبرنگار از لوو پرسید که آخرین بازی‌های مانشافت در سال جاری میلادی مقابل روسیه و هلند خواهد بود. نظر شما درباره‌ی این دو تیم چیست؟ لوو در پاسخ گفت:" ما می‌دانیم که امسال فوتبال جالبی بازی نکرده‌ایم و در ضمن نتوانسته‌ایم به نتایجی که می‌خواستیم دست پیدا کنیم. حالا می‌خواهیم سال را با موفقیت تمام کنیم و دوباره به روزهای پیروزی برگردیم. ما باید برای رقابتهای یورو2020 آماده شویم و بازیکنانی پرورش بدهیم که در سالهای آینده عصای دست مانشافت باشند. مسابقه‌ی ما در فرانسه نشان داد که پتانسیل رسیدن به موفقیت را داریم. تیمی که دوران گذار را پشت سر می‌گذارد بدون تردید با مشکلاتی روبرو خواهد شد و موفقیت بدون صبر و گذر زمان بدست نخواهد آمد".

 
لوو در پاسخ به سوال خبرنگار که پرسید چرا در فهرست اعلامی شما هیچ بازیکن جدیدی دیده نمی‌شود گفت:" در تیم ما چند بازیکن جوان حضور دارند. ما می‌خواهیم به آنها فرصت بدهیم تا خودشان را ثابت کنند و جایشان را در تیم ملی بزرگسالان محکم کنند. من همیشه  با مربیان و کادر فنی تیمهای ملی جوانان و پایه در تماس هستم و با آنها گفتگو و هم‌فکری می‌کنم. هدف اصلی ما حفظ ثبات و استمرار در کلیه‌ی تیمهای ملی آلمان است".

منبع
برچسب ها: یواخیم لو تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.