به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، جرارد فیدلر، رئیس کانون بزرگترین کانون هواداری بایرن معتقد است که تیمش به بازیکنی با شخصیت شبیه به سرخیو راموس نیاز دارد تا از این وضعیت خارج شود.

فیدلر رئیس کانون هواداران بایرن مونیخ در مکزیک است که بزرگترین کانون هواداری باشگاه در خارج از آلمان شناخته می‌شود و از نزدیک شاهد شکست تیمش مقابل بروسیا دورتموند در سیگنال آیدونا پارک بود. پس از بازی ، او که از این نتیجه به شدت ناراحت بود، مدعی شد که تیمش به بازیکنان با شخصیت نیاز دارد تا از این مرحله عبور کند.

او گفت:" تیم ما در دوره گذار قرار دارد، تغییراتی انجام خواهد شد و این تغییرات در راه هستند. از لحاظ مصدومیت، بدشانسی‌هایی داشته ایم و بازیکنانی مثل کومان و تولیسو را در اختیار نداریم. ولی ما به حضور بازیکنان بزرگ در خط میانی مثل ویدال یا اشتفان افنبرگ یا لوتار ماتئوس نیاز داریم. بازیکنی با شخصیت سرخیو راموس در رئال، برای بایرن وجود ندارد و فکر نمی‌کنم در ژانویه بتوان بازیکنی جذب کرد بنابراین اوضاع پیچیده است. تنها چیزی که امیدوار هستم اتفاق بیفتد این است که تیم آرامش خود را پیدا کند زیرا در غیر این صورت، چیزی تیم را کمک نخواهد کرد. تیاگو، مولر، ریبری، روبن و خامس باید بیشتر تلاش کنند. جاشوا کیمیچ و لواندوفسکی خوب بودند، همینطور نابری در برخی بازی ها."

منبع
برچسب ها: جرارد فیدلر سرخیو راموس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.