به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ تابستان شلوغی پیش رو دارد.

اولی هونس در مصاحبه ای که اخیرا داشته اعلام کرد، بایرن مونیخ در بازار نقل و انتقالات زمستانی فعال نخواهد بود ولی در تابستان، چهره این تیم تا حد زیادی تغییر می کند.

بیلد به بررسی گزینه هایی پرداخته که احتمالا بایرن مونیخ را ترک خواهند کرد.

رافینیا؛ احتمال رفتن از تیم: 90درصد

او 33ساله است و تا 2019 با بایرن قرارداد دارد. یک مدافع کناری ذخیره که می توانید به او اعتماد کنید. بعید است قراردادش تمدید شود.

بواتنگ؛ احتمال رفتن از تیم: 70درصد

تابستان گذشته، او قرار بود به پاری سن ژرمن فرانسه برود ولی همه چیز در نهایت منتفی شد. منچستریونایتد هم به جذب ژروم علاقه داشت. او 30ساله است و تا 2021 با بایرن قرارداد دارد. اصلا بعید نیست یکی از کسانی که بایرن را ترک می کنند، بواتنگ باشد.

هوملس؛ احتمال رفتن از تیم: 40درصد

متس 29ساله است و قراردادش با بایرن تا 2021 معتبر است. اخیرا اشتباهات زیادی داشته است. ولی وقتی آماده و سرحال باشد هنوز هم یکی از مدافعان سطح جهانی است که می تواند در رقابت های بین المللی نمایش خوبی داشته باشد.

آلابا؛ احتمال رفتن از تیم: 40درصد

داوید 26ساله تا 2021 با بایرن قرارداد دارد. او قبلا به روشنی گفته که می خواهد یک چالش جدید را تجربه کند. بنابراین می توان به این فکر کرد که او هم در تابستان، مونیخ را ترک کند. آلابا می خواهد به یکی از تیم های بزرگ اسپانیا بپیوندد. گواردیولا هم به او علاقه مند است.

تیاگو؛ احتمال رفتن از تیم: 40درصد

آلکانتارا در مونیخ احساس راحتی می کند. نمی توان گفت اولی هونس طرفدار اوست. می توان انتظار داشت او در تابستان پیش رو بایرن را ترک کند. تیاگو 27ساله است و تا 2021 با باشگاه قرارداد دارد.

ریبری؛ احتمال رفتن از تیم: 100درصد

قرارداد فرانک 35ساله تا 2019 معتبر است. او با یک کارشناس فوتبال که هموطنش است درگیر شده و به صورتش سیلی زده است. بعید است قراردادش تمدید شود. در فصل جاری اصلا آماده نبوده و با روزهای اوجش فاصله دارد.

مارتینز؛ احتمال رفتن از تیم: 50درصد

مارتینز یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان تیم در فصلی بود که بایرن به سه گانه رسید. او امسال با مشکلاتی مواجه شده است. خاوی تنها شماره 6 موجود در ترکیب است و با 30 سال سن، تا 2021 با بایرن قرارداد دارد. او دیگر همان بازیکن اصلی تیم نیست که همه بی چون و چرا تاثیرش در تیم را می پذیرفتند.

روبن؛ احتمال رفتن از تیم: 90درصد

اگر قرار باشد بایرن یکی از بازیکنان قدیمی و کهنه کارش را حفظ کند، او آرین خواهد بود. البته تمدید قرارداد این بازیکن هلندی می تواند نشانه ای غلط برای دوران گذار بایرن و برنامه ریزی های انجام شده باشد. آرین 34ساله تا 2019 با بایرن قرارداد دارد.

هامس رودریگز؛ احتمال رفتن از تیم: 50درصد

بایرن مونیخ می تواند قرارداد قرضی او را با 42میلیون یورو دائمی کند. ولی هامس از وضعیتش در بایرن راضی نیست و با کواچ به مشکل خورده است. او اگر آماده و خوشحال باشد، هنوز هم یکی از بهترین هافبک های هجومی اروپاست. آینده او برای باشگاه های زیادی در اروپا جذاب است.

منبع
برچسب ها: بیلد نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.