به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مانوئل نویر، دروازه بان بایرن مونیخ، اعلام کرد علی رغم انتقادهایی که از او در ماه های اخیر شده، هنوز از اعتماد به نفس خوبی برخوردار است.

نویر که فصل قبل را تقریبا به طور کامل از دست داده بود، در رقابت های جام جهانی 2018 نمایش های ضعیفی داشت و یکی از دلایل حذف ژرمن ها در مرحله گروهی بود.

عملکرد او در رقابت های این فصل هم چندان خوب نبود و او روی 8 ضربه ای که در دیدارهای اخیر به سمت دروازه بایرن زده شد، 8 گل دریافت کرد. با این وجود، نویر تاکید کرد که این انتقادها تاثیر چندانی روی او نداشته است.

او به خبرنگاران گفت:" این موضوعی قدیمی است؛ جدید نیست. من در فرم خوبی هستم. من بازی خوبی مقابل بروسیا دورتموند داشتم و از اعتماد به نفس برخوردارم."

نویر احتمالا در دیدار دوستانه آلمان مقابل روسیه روی نیمکت خواهد نشست اما در دیدار دوشنبه آینده مقابل هلند در لیگ ملت های اروپا که در ژرمن ها در آن به شدت به پیروزی نیاز دارند، در ترکیب اصلی خواهد بود.

او در مورد این دیدارها گفت:" ما می خواهیم امسال را که سال خوبی برای ما نبود، با بهترین نتایج به پایان برسانیم و در هر دو دیدار به پیروزی برسیم. ما خوش بین هستیم که می توانیم در هر دو دیدار پیروز شویم. مقابل هلند مطمئنا می خواهیم پیروزی شویم."

منبع
برچسب ها: مانوئل نویر تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
Great Kahn 1 چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶
بله نویر در فرم خوبیه. ما هم همگی تو خواب گل خوردن هاشو دیدیم. اصلا ایشون گل نمیخوره.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.