به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اخبار حاکی از آن است که مذاکرات باشگاه بایرن مونیخ با زین الدین زیدان سرمربی سابق رئال مادرید در حال پیگیری است.

پس از شکست 2-3 ابتدای هفته بایرن مونیخ در برابر بورسیا دورتموند، جایگاه نیکو کوواچ در این تیم در معرض خطر است زیرا مدیریت بایرن از عملکرد تیم و جایگاه بایرن در جدول رضایت ندارد و در حال حاضر بایرن با 7 امتیاز با دورتموند اختلاف دارد.

 

طبق ادعای کالچومرکاتو، به همین دلیل بایرن پیشنهاد خود را برای جذب زین الدین زیدان که پس از خروج رئال مادرید در پایان فصل گذشته همچنان بدون تیم بوده ارائه داده است. سرمربی فرانسوی رابطه خوبی با مدیریت باشگاه بایرن دارد و اگر عملکرد کوواچ همچنان در ادامه فصل هم ناامید کننده باشد مذاکرات می تواند با شدت بیشتری دنبال شود.

 

بعد از سپری کردن 3 فصل فوق العاده در رئال مادرید و کسب 3 قهرمانی متوالی در اروپا، چند هفته قبل اخبار زیادی در مورد احتمال حضور زین الدین زیدان روی نیمکت منچستریونایتد و حتی مدیریت باشگاه یوونتوس شنیده شده اما زیزو در حال حاضر هیچکدام از این اخبار را تایید نکرده و به همین دلیل احتمال پیوستن وی به بایرن مونیخ وجود دارد.

منبع
برچسب ها: زین الدین زیدان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.