به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مشخص نیست آرسن ونگر می خواهد به مربیگری ادامه دهد یا سمتی مدیریتی را انتخاب خواهد کرد.

ونگر تابستان گذشته از آرسنال جدا شد و هنوز مشخص نیست در کدام باشگاه به فعالیت ادامه خواهد داد.

به گزارش پاریس یونایتد، پاری سن ژرمن مشتاق است از حضور این مربی کهنه کار و باتجربه در پست های مدیریتی استفاده کند اما بزرگ ترین مانع، آنترو هنریکه است. مدیر ورزشی فعلی باشگاه باید جدا شود تا بتوان آرسن ونگر را به عنوان جایگزین او انتخاب کرد. گفته می شود ونگر هفته پیش به قطر رفته و با شیخ التانی دیدار کرده است.

طبق ادعای پاریس یونایتد، تا مدیر ورزشی پرتغالی پی اس جی این باشگاه را ترک نکند نمی توان حضور ونگر در پاریس را نهایی کرد. البته مدیران پاری سن ژرمن حاضر هستند پستی مدیریتی بالاتر از آنترو هنریکه را هم به ونگر پیشنهاد دهند ولی ونگر 69ساله نمی خواهد وارد فضایی شود که از همین حالا چالش برانگیز و تنش زاست. از سوی دیگر ناصر الخلیفی نگران است تغییر در پست مدیر ورزشی باشگاه، تیم را دچار مشکل کند. توخل هیچ مشکلی با ونگر ندارد و رابطه خوبی با این مربی فرانسوی دارد. همچنین گفته می شود او از جدایی هنریکه استقبال می کند.

البته پاری سن ژرمن تنها نیست. باشگاه هایی چون میلان، رئال مادرید و تیم ملی آمریکا هم وضعیت ونگر را زیر نظر دارند. حتی گفته می شود مدیران فیفا هم می خواهند از او در بدنه مدیریتی شان استفاده کنند. ادعای دیگری در این مورد مطرح شده که نشان می دهد بایرن مونیخ به دنبال استفاده از ونگر در پست مدیر ورزشی است. این یعنی پاریسی ها باید خیلی زود تصمیم شان را بگیرند. ونگر تا ابد منتظرشان نخواهد ماند.

منبع
برچسب ها: آرسن ونگر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.