به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می رسد غول های باواریایی قصد دارند انتقال آزاد و رایگان دیگری را در تابستان آینده انجام دهند.

آینده فوتبال آرون رمزی می تواند در آلمان و باشگاه بایرن مونیخ رقم بخورد. به گزارش جک پیت بروک از ایندیپندنت، سران بایرن مونیخ مطمئن هستند که رقابت بر سر امضای قرارداد با ستاره ولزی باشگاه آرسنال را برده اند.

قرارداد رمزی در تابستانِ سال آینده به پایان می رسد و تیم های زیادی خواهان انتقال آزاد و رایگان وی هستند. در انگلیس، چلسی و لیورپول و در خارج از جزیره تیم هایی مثل یوونتوس و بایرن مونیخ شرایط را زیر نظر داشتند. با این حال به نظر می رسد که تیم آلمانی توانسته رمزی را راضی کند تا در تابستان به این تیم بپیوندد. بایرن مونیخ که این فصل در بوندسلیگا با مشکلات مهمی مواجه شده است، در حال حاضر هفت امتیاز با تیم اول جدول، یعنی دورتموند فاصله دارد.

سران بایرن مونیخ می خواهند ترکیب تیم خود را تقویت کنند و حتی اولی هونس تایید کرد که در تابستان آینده، تیم با تغییرات زیادی مواجه خواهد شد. تابستان گذشته، بایرن مونیخ موفق شد کار مشابهی را در مورد انتقال لئون گورتسکا، ستاره جوان و آلمانی باشگاه شالکه ۰۴ انجام دهد. آنها می خواهند قرارداد بلندمدتی را با رمزی امضا کنند که در زمان امضای قرارداد، ۲۸ ساله است.

منبع
برچسب ها: آرون رمزی آرسنال نقل و انتقالات
دیدگاه ها
میرو 0 پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷
آخه چه اصراری دارن بازیکن مازاد تیمهای دیگه را بگیرن اگه بازیکن بود تو تیم رده پنج و ششم آرسنال بهش بازی می رسید
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.