به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، با پیروزی 2-0 هلند مقابل فرانسه، سقوط آلمان به دسته دوم رقابت های لیگ ملت های اروپا قطعی شد.

ژرمن ها که در رقابت های جام جهانی 2018 در همان مرحله گروهی از دور رقابت های کنار رفتند، در رقابت های لیگ ملت های اروپا هم نمایش های ضعیفی داشتند و اکنون با قطعی شدن سقوط شان، سال کابوس وارشان تکمیل شد.

شاگردان یواخیم لوو در اولین دیدارشان در این رقابت ها، در خانه مقابل فرانسه به تساوی 1-1 رسیدند اما در دیدار دوم مقابل هلند، با نتیجه 3-0 مغلوب شدند؛ با ارائه نمایشی آشفته که تردیدهای در مورد ادامه حضور یواخیم لوو روی نیمکت این تیم را افزایش داد.

تیم آلمان در سومین دیدار هم با بدشانسی و اشتباهات داوری، 2-1 مغلوب فرانسه شد تا در آستانه سقوط قرار بگیرد. در نهایت امشب با پیروزی هلند برابر فرانسه، سقوط این تیم که از سه دیدار، تنها یک امتیاز کسب کرده، قطعی شد.

اکنون هلند می تواند با یک تساوی در دیدار آخر مقابل آلمان، با فرانسه هم امتیاز شده و به لطف نتایج بهتر در دیدارهای رودررو، به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها صعود کند.

منبع
برچسب ها: تیم ملی آلمان تیم ملی هلند تیم ملی فرانسه لیگ ملتهای اروپا
دیدگاه ها
Great Kahn 1 شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۲
کاری که در بازی با روسیه انجام شد اتفاق مثبتی بود. باید به جوانان میدان داد. اگر لو یه دندگی نمیکرد و این تصمیم رو چند ماه زودتر میگرفت الان شاهد سقوط آلمان تو لیگ اروپا نبودیم. به نظرم در بازی با هلند باید فقط جوانان به میدان برن که تجربه ی بین المللی شون زیاد شه. اینکه با چه امتیازی داریم این لیگ رو تموم میکنیم مهم نیست مهم پوست انداختن آلمان جدید هست که امیدوارم به درستی انجام بشه.
M.R 1 یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳
البته لیگ ملت ها زیاد هم مهم نیست اما نکته مثبتش این که باعث شده تیم ملی آلمان محک بخوره و این می تونه آلمان را برای یورو2020 آماده کنه.به امید سربلندی برای تیم ملی آلمان
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.