به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدت هاست که کارل هاینس رومنیگه به عنوان مدیر ارشد اجرایی بایرن مونیخ فعالیت می کند و در کنار هونس، تصمیمات مهم و کلان باشگاه را اتخاذ می کند.

به گزارش Abend Zeitung، این ادعا مطرح شده که ممکن است او در پایان فصل بازنشسته شود. قرارداد رومنیگه با بایرن مونیخ تا تابستان 2019 معتبر است. اگر چنین اتفاقی بیفتد باید گفت دورانی جدید در بایرن آغاز می شود. در ادامه خبر حتی به این نکته هم اشاره شده که فیلیپ لام، یکی از اسطوره های باشگاه، کاندیدای جانشینی او و انتخاب به عنوان مدیر ارشد اجرایی باشگاه است. گفتنی است خود رومنیگه هم قبلا به صورت تلویحی از احتمال تمدیدنکردن قراردادش صحبت کرده بود.

البته لام تنها نیست. اگر رومنیگه تابستان 2019 بایرن را ترک کند، گزینه هایی چون اولیور کان و مکس ابرل هم می توانند مدیر ارشد اجرایی جدید باشگاه باشند.

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه فیلیپ لام
دیدگاه ها
Deutchland 0 دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۰
خدا کنه یکی لیاقتشو داشته باشه بیاد
mohammad bayerni 1 دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۹
امیدوارم هرکی میاد ادم احمقی نباشه
danke jupp 5 سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۳
خدا رو شکر از این خرفت راحت میشیم یعنی ؟
Aban 0 سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۹
رومینگه هم در دوران بازیش و هم در دوران مدیریتش بهترین سال های بایرن رو رقم زده فلیپ لام و کان لایق ترین آدم ها برای جانشینی آدم بزرگی مثل رومینگه هستند البته ترجیح میدم حداقل دو سال دیگه رومینگه در بایرن باشه تا لام با کسب تجربه ی بیشتر به بایرن برگرده
بابک 0 چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱
بی صبرانه منتظر این اتفاق خوش یمن هستیم. تیم رو نابود کرد این مدیر پول پرست
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.