به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، توماس مولر که در بازی آلمان و هلند در لیگ ملتهای یوفا صدمین بازی ملی خود برای مانشافت را انجام داد می‌‌گوید آلمانی‌ها به خاطر سقوط از دسته‌ی برتر لیگ ملتهای یوفا در شوک به سر می‌برند.

توماس مولر پسر صدتایی آلمان که در جریان تساوی 2-2 مانشافت مقابل نارنجی‌پوشان هلند از روی نیمکت بلند شد و به میدان آمد تا صدمین بازی ملی خود را انجام دهد در گفتگو با وبسایت رسمی فدراسیون فوتبال این کشور گفت او و هم‌تیمی‌هایش به خاطر سقوط از دسته‌ی برتر لیگ ملتهای یوفا در شوک به سر می‌برند.

 

مولر در بازی مقابل هلند در حالی از روی نیمکت ذخیره‌ها بلند شد و به میدان آمد که مانشافت با گلهای تیمو ورنر و لروی سانه با نتیجه‌ی 2-0 از نارنجی‌پوشان پیش افتاده بود. اما در نهایت هلند با گلهای کوئینسی پرومز و ویرجیل فن دایک بازی را به تساوی کشاند تا به مرحله‌ی بعدی لیگ ملتهای یوفا صعود کند.

 

مولر در گفتگو با وبسایت فدراسیون فوتبال آلمان ضمن اینکه مدعی شد مانشافت درمقابل هلند بازی خوبی به نمایش گذاشته ولی اعتراف کرد که او و هم‌تیمی‌هایش از نتیجه‌ی بازی ناراحت و عصبانی بوده‌اند. مولر گفت:" حس عجیبی است. ما عملکرد مثبتی داشتیم، چیزی که مدتها بود انتظارش را می‌کشیدیم. ما از روند رو به رشدمان در دو بازی قبلی استفاده کردیم و عملکرد خیلی مثبتی داشتیم. ما 82 دقیقه خوب بازی کردیم و حملات خوبی هم روی دروازه‌ی آنها سامان دادیم".

 

مولر در ادامه گفت:" می‌دانید واقعیت این است که ما باید گل سوم را می‌زدیم و نتیجه را 3-0 می‌کردیم. اگر این اتفاق افتاده بود پیروزی‌مان قطعی بود. ولی ناگهان به خودمان آمدیم و دیدیم نتیجه 2-2 شده و داور سوت پایان را زده. آن لحظه برای ما مثل فیلم ترسناک بود. تیم ما لیاقت پیروزی در این بازی را داشت. ولی سال کابوس‌وار ما با کسب این نتیجه کامل شد. ولی هدف ما این است که در بازی‌های بعدی هم مثل این بازی عملکرد مثبتی داشته باشید. من مطمئنم که مانشافت در مسیر صحیح حرکت می‌کند".

 

مولر در ادامه‌ی گفت و گویش با وبسایت فدراسیون فوتبال آلمان گفت:" هیچکس نمی‌تواند آینده را پیش‌بینی کند ولی آنچه مشخص است بازیکنان این تیم روز به روز بیشتر با هم بازی می‌کنند و متحد‌تر می‌شوند. ما از موفقیت یکدیگر لذت می‌بریم و قصدمان این است که با همکاری و هماهنگی، پیشرفت کنیم و تیم بهتری بشویم. بله، با وجود همه‌ی مشکلات و ناکامی‌ها می‌دانیم که در حال پیشرفت هستیم. اما من از اینکه الان که با هم صحبت می‌کنیم به جای پیروزی 3-0 مقابل هلند از تساوی حرف می‌زنیم ناراحت هستم و فکرش عصبانی‌ام می‌کند".

منبع
برچسب ها: توماس مولر تیم ملی آلمان تیم ملی هلند لیگ ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.