آیا پولیسیچ خانه ای در باواریا پیدا خواهد کرد؟

به نقل از Bavarian Football Works، گرنت وال نویسنده برجسته وبسایت اسپورت ایلاستریتد در گزارشی با اشاره به آینده کریستین پولیسیچ، ستاره جوان و آمریکایی باشگاه بوروسیا دورتموند از بایرن مونیخ و چلسی به عنوان جدی ترین مشتریان او یاد کرده است.

میشائیل زورک، مدیر ورزشی باشگاه دورتموند روز دوشنبه گفت که کریستین پولیسیچ در ادامه فصل همراه زردها خواهد ماند و در ژانویه به فروش نخواهد رسید. چلسی اصلی خواهان او در فوتبال انگلیس است اما منبعی نزدیک به بایرن مونیخ تایید کرده که باواریایی ها اکنون تمایل زیادی به جذب او دارند.

بایرن سابقه ای طولانی در جذب ستاره های دورتموند دارد و در سال های گذشته بازیکنانی نظیر رابرت لواندوفسکی، ماریو گوتزه و متس هوملس را از دورتموند به آلیانز آرنا آورده است. بایرن اخیرا در انتقالی رکوردشکن آلفونسو دیویس را از ونکوور به مونیخ آورده و همچنان در پی یافتن جانشینانی مناسب برای آرین روبن و فرانک ریبری پا به سن گذاشته است.

محرومیت احتمالی چلسی از پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی دست آبی ها را برای جذب بازیکن ۲۰ ساله پنسیلوانیایی خواهد بست و راه بایرن را برای این انتقال هموار خواهد کرد‌.

انتقال ستاره تیم ملی آمریکا می‌تواند کمک فراوانی به بایرن در تقویت ارزش برند خود در بازار ایالات متحده کند.

منبع
برچسب ها: کریستین پولیسیچ بروسیا دورتموند نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.