به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، با توجه به رقابت باشگاه‌های بزرگی که خواهان به خدمت گرفتن جروم بواتنگ هستند به نظر می‌رسد قیمت این مدافع ملی‌پوش آلمانی به مبالغ بالایی افزایش پیدا کند.

منچستریونایتد و پاری سن ژرمن از مدتی پیش خوهان جذب بواتنگ بودند و حالا به نظر می‌رسد آرسنال هم در آخرین لحظات برای به خدمت گرفتن او وارد میدان شده است. به گزارش روزنامه‌ی کیکر، توپچی‌های لندن در رقابت با یونایتد و پی‌اس‌جی کار دشواری در پیش دارند ولی آنها به نوبه‌ی خود تلاش خواهند کرد تا بواتنگ را به لندن منتقل کنند.
در گزارش کیکر آمده که بواتنگ به دلیل آنکه مدتی در منچسترسیتی توپ می‌زده با شهر منچستر آشنا است. بواتنگ 29ساله در فصل 2010/2011 به عنوان مدافع در تیم آبی‌ شهر منچستر توپ می‌زد. بواتنگ بعد از آن به مونیخ آمد و هفت سال گذشته را در بایرن سپری کرد. قرارداد او با باشگاه بایرن مونیخ تا سال 2021 معتبر است. به گزارش کیکر، حالا که آرسنال هم به جمع باشگاه‌های خواهان جذب بواتنگ اضافه شده، رقم پیشنهادی این باشگاه‌ها برای خرید او افزایش خواهد یافت. بایرن مایل است در قبال واگذاری مدافع خود، 50 میلیون یورو بدست آورد. جالب اینجا است که پنجره‌ی نقل و انتقالات در انگلستان روز نهم آگوست بسته خواهد شد.
نقطه‌ی منفی پیشنهاد آرسنال برای بواتنگ این است که توپچی‌ها در فصل پیش رو در لیگ قهرمانان اروپا حضور نخواهند داشت. با اینحال باید منتظر ماند و دید که جروم بواتنگ برای آینده‌ی فوتبالی خود چه تصمیمی خواهد گرفت.

منبع
برچسب ها: ژروم بواتنگ آرسنال نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.