به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، استعفای ماریو گومز از تیم ملی آلمان، مشکلی که یواخیم لو از مدتی پیش با آن دست و پنجه نرم می‌کرد را پررنگ‌تر کرده است.

عدم وجود مهاجمین کلاسیک و گلزنی مثل گرد مولر، کارل هاینتس رومنیگه یا میروسلاو کلوزه در خط حمله‌ی تیم ملی آلمان.

یواخیم لو در بازیهای مرحله‌ی گروهی جام جهانی روسیه که با نمایش ضعیف مانشافت همراه شد و در نهایت حذف فاجعه‌بار و تاریخی قهرمان چهار دوره‌ی جام جهانی از مرحله‌ی  گروهی را رقم زد، برای رفع این مشکل از تیمو ورنر استفاده می‌کرد. ورنر، مهاجم جوان لایپزیگ در اصل فوتبالیست قابلی است و می‌تواند به مهاجمی در کلاس جهانی تبدیل شود ولی او برای موفقیت و گلزنی به فضا نیاز دارد.
جام جهانی روسیه نشان داد که اگر حریفان آلمان، محوطه‌‌ی جریمه را بنندند، آلمان برای رسیدن به گل به یک مهاجم قدرتی و سدشکن نیاز خواهد داشت. مهاجمی مثل ساندرو واگنر.
در آستانه‌ی  جام جهانی، واگنر به تیم ملی دعوت نشد. مهاجمی که چندی پیش خود را بهترین  مهاجم آلمان خوانده بود. واگنر از دعوت نشدن به تیم ملی آنقدر ناراحت شد که همان زمان از تیم ملی آلمان کناره‌گیری کرده و اعلام کرد دیگر با پیراهن مانشافت به میدان نخواهد رفت.
ولی حالا با خداحافظی گومز، کارشناسان فوتبال در آلمان به لو توصیه می‌کنند به سراغ ساندرو واگنر رفته و با او درباره‌ی بازگشتش به تیم ملی گفتگو کند. واقعیت این است که تیم ملی آلمان در خط حمله به واگنر نیاز دارد و بدون حضور او در آینده‌ی نزدیک بار دیگر دچار مشکل خواهد شد.

منبع
برچسب ها: یواخیم لو ساندرو واگنر تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.